-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний 5%, фас.200гр- ID: UA-2026-09-03-002236-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275688
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ "ХУТІР ВІЛЬНИЙ" ЄДРПОУ: 08733788ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий 50%- ID: UA-2026-09-03-001686-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275138
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ "ХУТІР ВІЛЬНИЙ" ЄДРПОУ: 08733788ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир кисломолочний 10%; Сир твердий 50%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421- ID: UA-2024-12-20-020652-a
- Дата створення : 20.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23803680
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ "ХУТІР ВІЛЬНИЙ" ЄДРПОУ: 08733788ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир кисломолочний 9%- ID: UA-2024-12-06-013483-a
- Дата створення : 06.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23561561
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ "ХУТІР ВІЛЬНИЙ" ЄДРПОУ: 08733788ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир твердий 50%, ДСТУ 6003 (ДСТУ 4421)- ID: UA-2024-09-26-001536-a
- Дата створення : 26.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22709705
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Хутір Вільний" ЄДРПОУ: 08733788ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир кисломолочний 9%, фас. 200 гр. "Молокія"- ID: UA-2024-08-20-011313-a
- Дата створення : 20.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22364303
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Хутір Вільний" ЄДРПОУ: 08733788ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир кисломолочний 10%, фас. 200 г - 500 кг- ID: UA-2024-08-12-007752-a
- Дата створення : 12.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22290303
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Хутір Вільний" ЄДРПОУ: 08733788ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир твердий 45-50%- ID: UA-2024-05-16-010739-a
- Дата створення : 16.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21580447
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Хутір Вільний" ЄДРПОУ: 08733788ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир кисломолочний 10%, фас. 200 г - 500 кг- ID: UA-2024-02-22-003615-a
- Дата створення : 22.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20823158
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Хутір Вільний" ЄДРПОУ: 08733788ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир твердий МЧЖ не менше 50%- ID: UA-2024-01-22-002960-a
- Дата створення : 22.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20463284
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Хутір Вільний" ЄДРПОУ: 08733788ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Сирні продукти (Сир кисломолочний жирністю 10 %, сир твердий жирністю 50 %)»- ID: UA-2023-09-21-014499-a
- Дата створення : 21.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19052396
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Хутір Вільний" ЄДРПОУ: 08733788ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Сирні продукти (Сир кисломолочний жирністю 10 %, сир твердий жирністю 50 %)»- ID: UA-2023-09-20-015004-a
- Дата створення : 20.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19037250
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Хутір Вільний" ЄДРПОУ: 08733788ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сирні продукти- ID: UA-2023-02-07-006999-a
- Дата створення : 07.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16883912
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Хутір Вільний" ЄДРПОУ: 08733788ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
сир сичужний та кисломолочний- ID: UA-2022-01-04-001684-c
- Дата створення : 04.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13538982
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Хутір Вільний" ЄДРПОУ: 08733788ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Твердий сир- ID: UA-2021-03-15-002261-b
- Дата створення : 15.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9041455
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Хутір Вільний" ЄДРПОУ: 08733788ДК 021:2015: 15544000-3 Твердий сирЗавершена -