-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі та дощової системи будівлі адміністративно побутового корпусу за...×-
Поточний ремонт покрівлі та дощової системи будівлі адміністративно побутового корпусу за адресою: м.Луцьк, вул.Заньковецької, 86 згідно коду ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
- ID: UA-2026-08-31-003756-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237048
Головне управління Національної поліції у Волинській області ЄДРПОУ: 40108604ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі та дощової системи будівлі адміністративно побутового корпусу за...×-
Поточний ремонт покрівлі та дощової системи будівлі адміністративно побутового корпусу за адресою: м.Луцьк, вул.Заньковецької, 86 згідно коду ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
- ID: UA-2026-07-31-001685-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29959708
Головне управління Національної поліції у Волинській області ЄДРПОУ: 40108604ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бетонування підлоги приміщення- ID: UA-2025-07-24-005608-a
- Дата створення : 24.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25964092
Головне управління Національної поліції у Волинській області ЄДРПОУ: 40108604ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Облаштування вхідної групи адміністративного приміщення відділення поліції № 1 (м. Любомл...×-
Облаштування вхідної групи адміністративного приміщення відділення поліції № 1 (м. Любомль) Ковельського РУП ГУНП у Волинській області
- ID: UA-2023-08-09-002558-a
- Дата створення : 09.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18623644
Головне управління Національної поліції у Волинській області ЄДРПОУ: 40108604ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі даху адміністративного будинку- ID: UA-2022-06-28-002796-a
- Дата створення : 28.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14812644
Головне управління Національної поліції у Волинській області ЄДРПОУ: 40108604ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі приміщення гаражів з побутовими приміщеннями- ID: UA-2022-05-23-004279-a
- Дата створення : 23.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14643944
Головне управління Національної поліції у Волинській області ЄДРПОУ: 40108604ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі з металопрофілю адміністративної будівлі ГУНП у Волинській област...×-
Поточний ремонт покрівлі з металопрофілю адміністративної будівлі ГУНП у Волинській області по вул. Винниченка,11 в м. Луцьку
- ID: UA-2021-03-10-003670-c
- Дата створення : 10.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8979176
Головне управління Національної поліції у Волинській області ЄДРПОУ: 40108604ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі гаражних боксів ГУНП у Волинській області м.Луцьк- ID: UA-2020-03-16-001253-a
- Дата створення : 16.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4646148
Головне управління Національної поліції у Волинській області ЄДРПОУ: 40108604ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт котельні Любешівського ВП ГУНП у Волинській області в смт.Любешів вул.Неза...×-
Поточний ремонт котельні Любешівського ВП ГУНП у Волинській області в смт.Любешів вул.Незалежності,95 (заміна котла та димової труби)
- ID: UA-2019-10-16-001657-b
- Дата створення : 16.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3892341
Головне управління Національної поліції у Волинській області ЄДРПОУ: 40108604ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з буріння свердловини на території кінологічного центру ГУНП у Волинській області- ID: UA-2018-11-22-002018-b
- Дата створення : 22.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2615604
Головне управління Національної поліції у Волинській області ЄДРПОУ: 40108604ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт металоконструкцій вольєрів та смуги перешкод кінологічного центру ГУНП у В...×-
Поточний ремонт металоконструкцій вольєрів та смуги перешкод кінологічного центру ГУНП у Волинській області
- ID: UA-2018-11-22-001972-b
- Дата створення : 22.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2615441
Головне управління Національної поліції у Волинській області ЄДРПОУ: 40108604ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі адмінприміщення їдальні та клубу ГУНП у Волинській області (м.Луц...×-
Поточний ремонт покрівлі адмінприміщення їдальні та клубу ГУНП у Волинській області (м.Луцьк, вул.Винниченка, 11)
- ID: UA-2018-11-20-001679-b
- Дата створення : 20.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2602576
Головне управління Національної поліції у Волинській області ЄДРПОУ: 40108604ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт водостічної системи ГУНП у Волинській області (м.Луцьк, вул.Винниченка, 11...×-
Поточний ремонт водостічної системи ГУНП у Волинській області (м.Луцьк, вул.Винниченка, 11)
- ID: UA-2018-10-30-000629-b
- Дата створення : 30.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2519811
Головне управління Національної поліції у Волинській області ЄДРПОУ: 40108604ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт адміністративного приміщення вибухотехнічного відділу ГУНП у Волинській...×-
Капітальний ремонт адміністративного приміщення вибухотехнічного відділу ГУНП у Волинській області (утеплення фасадів та ремонт покрівлі)
- ID: UA-2018-09-03-000670-b
- Дата створення : 03.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2330945
Головне управління Національної поліції у Волинській області ЄДРПОУ: 40108604ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійний ремонт підпірної стіни дорожнього покриття на території Горохівського відділу по...×-
Аварійний ремонт підпірної стіни дорожнього покриття на території Горохівського відділу поліції ГУНП у Волинській області
- ID: UA-2018-06-25-000241-b
- Дата створення : 25.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2119225
Головне управління Національної поліції у Волинській області ЄДРПОУ: 40108604ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -