-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійний поточний ремонт покрівлі будівлі за адресою: 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушев...×-
Аварійний поточний ремонт покрівлі будівлі за адресою: 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 4
- ID: UA-2026-09-01-006308-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253137
Інститут історії України Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05416981ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійний поточний ремонт покрівлі будівлі за адресою: 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушев...×-
Аварійний поточний ремонт покрівлі будівлі за адресою: 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 4
- ID: UA-2026-09-01-005311-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252126
Інститут історії України Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05416981ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійний поточний ремонт покрівлі будівлі за адресою: 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушев...×-
Аварійний поточний ремонт покрівлі будівлі за адресою: 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 4
- ID: UA-2026-08-05-003780-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29997004
Інститут історії України Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05416981ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійний поточний ремонт покрівлі будівлі за адресою: 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушев...×-
Аварійний поточний ремонт покрівлі будівлі за адресою: 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 4
- ID: UA-2026-07-27-005277-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29915938
Інститут історії України Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05416981ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійний поточний ремонт покрівлі будинку за адресою: м. Київ, вул. М. Грушевського, 4- ID: UA-2025-12-09-019490-a
- Дата створення : 09.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27474687
Інститут історії України Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05416981ДК 021:2015: 45261900-3 Ремонт і технічне обслуговування дахівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний аварійний ремонт покрівлі будинку за адресою: 01001, м. Київ, вул. М. Грушевськог...×-
Поточний аварійний ремонт покрівлі будинку за адресою: 01001, м. Київ, вул. М. Грушевського, 4.
- ID: UA-2024-09-17-006215-a
- Дата створення : 17.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22609536
Інститут історії України Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05416981ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійний поточний ремонт покрівлі адміністративної будівлі за адресою: 01001, м. Київ. ву...×-
Аварійний поточний ремонт покрівлі адміністративної будівлі за адресою: 01001, м. Київ. вул. Михайла Грушевського, 4
- ID: UA-2023-10-05-006575-a
- Дата створення : 05.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19186358
Інститут історії України Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05416981ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійний поточний ремонт покрівлі будівлі Інституту історії України Національної академії...×-
Аварійний поточний ремонт покрівлі будівлі Інституту історії України Національної академії наук України за адресою: м. Київ, вул. Михайла Грушевського, буд.4
- ID: UA-2022-11-17-009248-a
- Дата створення : 17.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15907118
Інститут історії України Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05416981ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі будівлі Інституту історії України Національної академії наук Укра...×-
Поточний ремонт покрівлі будівлі Інституту історії України Національної академії наук України за адресою: м. Київ, вул. Михайла Грушевського, буд.4
- ID: UA-2022-11-15-012065-a
- Дата створення : 15.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15881840
Інститут історії України Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05416981ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі будівлі Інституту історії України Національної академії наук Укра...×-
Поточний ремонт покрівлі будівлі Інституту історії України Національної академії наук України за адресою: м. Київ, вул. Михайла Грушевського, буд.4
- ID: UA-2022-11-15-011340-a
- Дата створення : 15.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15881112
Інститут історії України Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05416981ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -