-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійний поточний ремонт покрівлі будівлі за адресою: 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 4
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-006308-a
Завершена
958 386.00
UAH з ПДВ
Номер:
0e5c890699cd4551b3207d573be1b44d
Внутрішній номер закупівлі:
30253137
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-006308-a
Замовник:
Інститут історії України Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416981
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Михайла Грушевського, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Артамонов Олег Олександрович +380442796362 olegarta@gmail.com http://history.org.ua/uk
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
У разі коли відкриті торги, проведені відповідно до пункту 85 цих особливостей, було відмінено у зв’язку з неподанням жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, придбання товарів, робіт і послуг може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару
Обґрунтування умови застосування:
У разі коли відкриті торги, проведені відповідно до пункту 85 цих особливостей, було відмінено у зв’язку з неподанням жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, придбання товарів, робіт і послуг може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару
Очікувана вартість:
958 386.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аварійний поточний ремонт покрівлі будівлі за адресою: 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 4
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Споживче Товариство ’’Кооператор”
×
-
Код ЄДРПОУ:
25845497
-
Контактна особа:
Турбовець Юрій Анатолійович 0961923528
-
Адреса:
22500, Україна, Вінницька область, м. Липовець, вул В.Липківського, 57
Ціна пропозиції
958 386.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 14:16
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bc3e957b37a94d23b19c62a2de80cf34
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-006308-a-a1
Постачальник:
Споживче Товариство ’’Кооператор”
×
-
Код ЄДРПОУ:
25845497
-
Адреса:
22500, Україна, Вінницька область, м. Липовець, вул В.Липківського, 57
Номер договору:
66
Сума договору:
958 386.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
798 655.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Аварійний поточний ремонт покрівлі будівлі за адресою: 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 4: 958 386.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний