-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт м’якої покрівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №25...×-
Капітальний ремонт м’якої покрівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №257 Криворізької міської ради за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Миколи Міхновського 35Б
- ID: UA-2026-08-25-005539-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30182949
Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради ЄДРПОУ: 02142276ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 15:00)
-
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт м’якої покрівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №25...×-
Капітальний ремонт м’якої покрівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №257 Криворізької міської ради за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Миколи Міхновського 35Б
- ID: UA-2026-08-17-007158-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30104033
Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради ЄДРПОУ: 02142276ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту покрівлі будівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-...×-
Послуги з поточного ремонту покрівлі будівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 132 Криворізької міської ради за адресою: 50102, м. Кривий Ріг, просп. Івана Нечуя-Левицького, 29А
- ID: UA-2026-08-05-000693-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29993909
Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради ЄДРПОУ: 02142276ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі будівлі в Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) ком...×-
Поточний ремонт покрівлі будівлі в Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №127 Криворізької міської ради, за адресою: 50102, м. Кривий Ріг, вул. Гірників, 12
- ID: UA-2026-08-04-004852-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29985278
Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради ЄДРПОУ: 02142276ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі будівлі в Криворізькій гімназії № 99 Криворізької міської ради,...×-
Поточний ремонт покрівлі будівлі в Криворізькій гімназії № 99 Криворізької міської ради, за адресою: 50102, м. Кривий Ріг, вул. Недєліна, 41а
- ID: UA-2026-06-10-008930-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29496291
Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради ЄДРПОУ: 02142276ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі будівлі Криворізької гімназії №101 Криворізької міської ради за...×-
Поточний ремонт покрівлі будівлі Криворізької гімназії №101 Криворізької міської ради за адресою: 50073, м. Кривий Ріг, вул. Абрикосова, 1а
- ID: UA-2025-11-25-007531-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27256712
Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради ЄДРПОУ: 02142276ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з облаштування майданчику для встановлення дизель-генератора в Криворізькій гімназ...×-
Послуги з облаштування майданчику для встановлення дизель-генератора в Криворізькій гімназії №73 Криворізької міської ради, за адресою :50026, м. Кривий Ріг, вул . Української добровольчої армії (Добролюбова), 7
- ID: UA-2025-09-15-012275-a
- Дата створення : 15.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26437457
Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради ЄДРПОУ: 02142276ДК 021:2015: 45262300-4 Бетонні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі будівлі Криворізької гімназії №101 Криворізької міської ради за...×-
Поточний ремонт покрівлі будівлі Криворізької гімназії №101 Криворізької міської ради за адресою: 50073, м. Кривий Ріг, вул. Абрикосова, 1а
- ID: UA-2025-08-14-002873-a
- Дата створення : 14.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26137296
Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради ЄДРПОУ: 02142276ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту будівлі (розширення пройому та улаштування сходів) в Комунальн...×-
Послуги з поточного ремонту будівлі (розширення пройому та улаштування сходів) в Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 101 Криворізької міської ради, за адресою: 50026, м. Кривий Ріг, вул. Подлєпи, 41а
- ID: UA-2024-12-06-012711-a
- Дата створення : 06.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23560826
Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради ЄДРПОУ: 02142276ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі будівлі Криворізької гімназії № 102 Криворізької міської ради за...×-
Поточний ремонт покрівлі будівлі Криворізької гімназії № 102 Криворізької міської ради за адресою: 50102, м. Кривий Ріг, вул. Сонячна, 10
- ID: UA-2024-10-18-000785-a
- Дата створення : 18.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22936705
Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради ЄДРПОУ: 02142276ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі будівлі Комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юн...×-
Поточний ремонт покрівлі будівлі Комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №2» Криворізької міської ради за адресою: 50026, м. Кривий Ріг, вул. Груні Романової, 21а
- ID: UA-2024-07-26-001334-a
- Дата створення : 26.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22162337
Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради ЄДРПОУ: 02142276ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі будівлі Комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юн...×-
Поточний ремонт покрівлі будівлі Комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №2» Криворізької міської ради, за адресою: 50102, м. Кривий Ріг, вул. Каткова 4а
- ID: UA-2024-07-26-000969-a
- Дата створення : 26.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22162048
Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради ЄДРПОУ: 02142276ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту покрівлі (з усунення аварії) Комунального закладу дошкільної о...×-
Послуги з поточного ремонту покрівлі (з усунення аварії) Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 257 Криворізької міської ради, за адресою : 50102, м. Кривий Ріг. вул. Каткова, 35б
- ID: UA-2023-12-19-014847-a
- Дата створення : 19.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20142334
Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради ЄДРПОУ: 02142276ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту карнизних звисів (з усунення аварії) в Криворізькій гімназії №...×-
Послуги з поточного ремонту карнизних звисів (з усунення аварії) в Криворізькій гімназії № 67 Криворізької міської ради , за адресою: 50026, м. Кривий Ріг, вул. Переяслівська , 6
- ID: UA-2023-11-30-003996-a
- Дата створення : 30.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19841811
Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради ЄДРПОУ: 02142276ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в Комунальному закладі дошкільної освіт...×-
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №161 Криворізької міської ради розташованої за адресою:м.Кривий Ріг,вул.Сонячна,7 (послуги по ремонту м'якої покрівлі)
- ID: UA-2022-12-08-016007-a
- Дата створення : 08.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16164918
Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради ЄДРПОУ: 02142276ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -