-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт м’якої покрівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №257 Криворізької міської ради за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Миколи Міхновського 35Б
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-007158-a
Відкриті торги у порядку визначеному Особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженому постановою Кабміну «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами)
Торги відмінено
8 013 534.00
UAH без ПДВ
Номер:
1d39270ba9f34c5aa1fbc2cb2fba875b
Внутрішній номер закупівлі:
30104033
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-007158-a
Замовник:
Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142276
-
Адреса:
50026, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, площа Гірницької Слави,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Молоткова Лілія Валеріївна +380680289228 lilija_m0205@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
8 013 534.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 14:22 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 14:22 - 01.09.2026 15:00
Аукціон:
з 02.09.2026 11:09
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
53edb46b18b34d22845e1938c04900c9
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень . а саме:
Невірно визначена очікувана вартість закупівлі робіт, що унеможливлює внесення змін до ТД та плану закупівлі
Виходячи з наведеного вище та враховуючи порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, які неможливо усунути необхідно, керуючись підпунктом 2 пункту 50 Особливостей, прийняти рішення про відміну відкритих торгів № UA-2026-08-17-007158-a
Період оскарження:
25.08.2026 11:28 - 05.09.2026 00:00
Дата опублікування:
25.08.2026 11:28
Дата виконання:
05.09.2026 00:00
Статус:
Виконано
Номер:
75beecdb848241b79e02d21a506585d4
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень . а саме:
Невірно визначена очікувана вартість закупівлі робіт, що унеможливлює внесення змін до ТД та плану закупівлі
Виходячи з наведеного вище та враховуючи порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, які неможливо усунути необхідно, керуючись підпунктом 2 пункту 50 Особливостей, прийняти рішення про відміну відкритих торгів № UA-2026-08-17-007158-a
Дата опублікування:
25.08.2026 10:48
Дата виконання:
25.08.2026 10:48
Статус:
Скасовано
- Лот №1 ₴8 013 534.00 Капітальний ремонт м’якої покрівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №257 Криворізької міської ради за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Миколи Міхновського 35Б