• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт покрівлі будівлі в Криворізькій гімназії № 99 Криворізької міської ради, за адресою: 50102, м. Кривий Ріг, вул. Недєліна, 41а

Відкриті торги у порядку визначеному Особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженому постановою Кабміну «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами)

Завершена

350 000.00 UAH з ПДВ
Номер: d720d6648f3142409628478a9dbe6ce8
Внутрішній номер закупівлі: 29496291
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-10-008930-a   
Замовник: Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради
Контактна особа: Молоткова Лілія Валеріївна +380680289228 lilija_m0205@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.06.2026 14:47 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.06.2026 14:47 - 18.06.2026 15:00
Аукціон: з 19.06.2026 11:52
Період кваліфікації: 18.06.2026 15:00 - 22.06.2026 08:55
Період завантаження договору: 28.06.2026 00:00 - 08.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴350 000.00 Поточний ремонт покрівлі будівлі в Криворізькій гімназії № 99 Криворізької міської ради, за адресою: 50102, м. Кривий Ріг, вул. Недєліна, 41а