-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельників...×-
Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Соборна селище Петропавлівка (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-31-000628-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233880
ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04338486ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельників...×-
Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Сонячна селище Петропавлівка (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-04-007356-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29987790
ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04338486ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельників...×-
Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Січеславська селище Петропавлівка (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-04-007249-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29987685
ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04338486ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельників...×-
Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Героїв України селище Петропавлівка (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-04-007150-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29987591
ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04338486ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельників...×-
Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Миру селище Петропавлівка (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-04-007009-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29987461
ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04338486ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельників...×-
Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Соборна селище Петропавлівка (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-04-16-005382-a
- Дата створення : 16.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28934281
ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04338486ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-45233142-6 Ремонт доріг(Послуги з поточного ремонту доріг комунальної власност...×-
ДК 021:2015-45233142-6 Ремонт доріг(Послуги з поточного ремонту доріг комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Героїв України селища Петропавлівка)
- ID: UA-2025-08-15-009356-a
- Дата створення : 15.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26156905
ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04338486ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-45233142-6 Ремонт доріг(Послуги з поточного ремонту доріг комунальної власност...×-
ДК 021:2015-45233142-6 Ремонт доріг(Послуги з поточного ремонту доріг комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Миру селища Петропавлівка)
- ID: UA-2025-08-15-009281-a
- Дата створення : 15.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26156813
ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04338486ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-45233142-6 Ремонт доріг(Послуги з поточного ремонту доріг комунальної власност...×-
ДК 021:2015-45233142-6 Ремонт доріг(Послуги з поточного ремонту доріг комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Благодатна селища Петропавлівка)
- ID: UA-2025-08-15-009195-a
- Дата створення : 15.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26156730
ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04338486ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-45233142-6 Ремонт доріг(Послуги з поточного ремонту доріг комунальної власност...×-
ДК 021:2015-45233142-6 Ремонт доріг(Послуги з поточного ремонту доріг комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Січеславська селища Петропавлівка)
- ID: UA-2025-05-28-008297-a
- Дата створення : 28.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25440420
ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04338486ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-45233142-6 Ремонт доріг(Послуги з поточного ремонту доріг комунальної власност...×-
ДК 021:2015-45233142-6 Ремонт доріг(Послуги з поточного ремонту доріг комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Миру селища Петропавлівка)
- ID: UA-2025-05-28-007891-a
- Дата створення : 28.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25439999
ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04338486ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-45233142-6 Ремонт доріг(Послуги з поточного ремонту доріг комунальної власност...×-
ДК 021:2015-45233142-6 Ремонт доріг(Послуги з поточного ремонту доріг комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Героїв України селища Петропавлівка)
- ID: UA-2025-05-28-007500-a
- Дата створення : 28.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25439604
ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04338486ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-45233142-6 Ремонт доріг(Послуги з поточного ремонту доріг комунальної власност...×-
ДК 021:2015-45233142-6 Ремонт доріг(Послуги з поточного ремонту доріг комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Сонячна селища Петропавлівка)
- ID: UA-2025-05-28-007165-a
- Дата створення : 28.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25439301
ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04338486ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-45233142-6 Ремонт доріг(Послуги з поточного ремонту доріг комунальної власност...×-
ДК 021:2015-45233142-6 Ремонт доріг(Послуги з поточного ремонту доріг комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Соборна селища Петропавлівка)
- ID: UA-2025-05-28-003658-a
- Дата створення : 28.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25435530
ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04338486ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-45233142-6 Ремонт доріг (Послуги з поточного ремонту доріг комунальної власно...×-
ДК 021:2015-45233142-6 Ремонт доріг (Послуги з поточного ремонту доріг комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Січеславська селища Петропавлівка)
- ID: UA-2025-05-16-005213-a
- Дата створення : 16.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25324107
ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04338486ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігТорги не відбулисяТорги не відбулися -