-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття до кладовища (від перехрестя з вул.Незалежності до...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття до кладовища (від перехрестя з вул.Незалежності до перехрестя з вул.Данила Нечая) в смт.Брацлав,Вінницької області
- ID: UA-2021-09-29-010549-b
- Дата створення : 29.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11773940
Брацлавська селищна рада ЄДРПОУ: 04325928ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по по вул.Кармелюка(від перехрестя з вул.Незалежно...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по по вул.Кармелюка(від перехрестя з вул.Незалежності до перехрестя з вул.Стуса) в смт.Брацлав,Вінницької області
- ID: UA-2021-09-29-010519-b
- Дата створення : 29.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11773874
Брацлавська селищна рада ЄДРПОУ: 04325928ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автопослуги спеціальною технікою- ID: UA-2020-04-10-001570-a
- Дата створення : 10.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4798452
Брацлавська селищна рада ЄДРПОУ: 04325928ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ямковий ремонт- ID: UA-2019-04-10-001355-b
- Дата створення : 10.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3225237
Брацлавська селищна рада ЄДРПОУ: 04325928ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -