-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт систем зовнішнього водопостачання та водовідведення (ліквідація аварійної...×-
Поточний ремонт систем зовнішнього водопостачання та водовідведення (ліквідація аварійної ситуації) ліцею №1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради за адресою: вулиця Косачів Родини, 5, м. Звягель, Звягельський район, Житомирська область
- ID: UA-2026-08-17-009306-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30106173
ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36339698ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення спортзалу ліцею №1 імені Лесі Українки Звягельської міської рад...×-
Поточний ремонт приміщення спортзалу ліцею №1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради за адресою: вулиця Косачів Родини, 5, м. Звягель, Звягельський район, Житомирська область
- ID: UA-2026-08-17-008890-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30105768
ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36339698ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт (відновлення) дорожнього покриття території Ліцею №1 імені Лесі Українки п...×-
Поточний ремонт (відновлення) дорожнього покриття території Ліцею №1 імені Лесі Українки по вул.Родини Косачів 5, в місті Новограді-Волинському Житомирської області, згідно ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь.
- ID: UA-2020-11-03-011381-c
- Дата створення : 03.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7023853
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залі...×-
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь ( Поточний ремонт (відновлення) дорожнього покриття внутрішніх проїздів на території Ліцею № 1 імені Лесі Українки м.Новограда-Волинського Житомирської області)
- ID: UA-2020-07-28-009845-c
- Дата створення : 28.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5741511
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -