-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення спортзалу ліцею №1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради за адресою: вулиця Косачів Родини, 5, м. Звягель, Звягельський район, Житомирська область
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-008890-a
Торги не відбулися
71 438.33
UAH без ПДВ
Номер:
1499eeee67964969a70be7d36e883b22
Внутрішній номер закупівлі:
30105768
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-008890-a
Замовник:
ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36339698
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський район, м. Звягель, вулиця Косачів Родини, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Задорожний +380931611091 info-tender5@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
71 438.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 15:16 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 15:16 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 13:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴71 438.33 Поточний ремонт приміщення спортзалу ліцею №1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради за адресою: вулиця Косачів Родини, 5, м. Звягель, Звягельський район, Житомирська область