-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Лугова в м. Чуднів Житомирського району Жит...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Лугова в м. Чуднів Житомирського району Житомирської області (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-28-010916-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30230333
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32777234ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 14.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Бортовського в м. Чуднів Житомирського рай...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Бортовського в м. Чуднів Житомирського району Житомирської області (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-28-010889-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30230304
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32777234ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 14.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Скала в м. Чуднів Житомирського району Жито...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Скала в м. Чуднів Житомирського району Житомирської області (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-28-010867-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30230292
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32777234ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 14.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (поточни...×-
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (поточний ремонт дорожнього покриття по вул.Мацика в селі Тютюнники Житомирського району Житомирської області)
- ID: UA-2026-08-12-003652-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30060749
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32777234ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (поточни...×-
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (поточний ремонт дорожнього покриття по вул.Лутаї в селі Дідківці Житомирського району Житомирської області)
- ID: UA-2026-08-12-003353-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30060437
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32777234ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (поточни...×-
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (поточний ремонт дорожнього покриття по вул.Космонавтів в селі Дубище Житомирського району Житомирської області)
- ID: UA-2026-08-07-002240-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30020499
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32777234ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (поточни...×-
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (поточний ремонт дорожнього покриття по пров.Шкільний в селі Красносілка Житомирського району Житомирської області)
- ID: UA-2026-08-07-002039-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30020302
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32777234ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (поточни...×-
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Щаслива в селі Красносілка Житомирського району Житомирської області)
- ID: UA-2026-08-07-001898-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30020141
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32777234ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (поточни...×-
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Садова в селі Короченки Житомирського району Житомирської області)
- ID: UA-2026-08-05-009999-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30003205
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32777234ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (поточни...×-
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Садова в селі Красносілка Житомирського району Житомирської області)
- ID: UA-2026-08-05-009834-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30003038
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32777234ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (поточни...×-
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Перемоги в селі Красноволиця Красногірського старостинського округу Житомирського району Житомирської області)
- ID: UA-2026-08-03-008683-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29977137
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32777234ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (поточни...×-
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Шкільна в селі Красногірка Красногірського старостинського округу Житомирського району Житомирської області)
- ID: UA-2026-08-03-008405-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29976862
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32777234ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (поточни...×-
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Польова в селі Красноволиця Красногірського старостинського округу Житомирського району Житомирської області)
- ID: UA-2026-07-22-005781-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29879703
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32777234ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (поточни...×-
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Хмільова в селі Йосипівка Красногірського старостинського округу Житомирського району Житомирської області)
- ID: UA-2026-07-22-005629-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29879545
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32777234ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (поточни...×-
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Вишнева в селі Красногірка Красногірського старостинського округу Житомирського району Житомирської області)
- ID: UA-2026-07-22-005445-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29879359
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32777234ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -