• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Скасування закупівлі

Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Бортовського в м. Чуднів Житомирського району Житомирської області (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 14.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 14.09.26 00:00)

2 305 277.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
13
дн
00
год
32
хв
03
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 6c5c1364b35048f487672ccecefaad0d
Внутрішній номер закупівлі: 30230304
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-010889-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ольга Цьомик +380975413466 comgosp24@ukr.net https://gromada.org.ua/gromada/chudnivska/kp-blagoustrij-chudnivskoi-miskoi-radi-08-51-45-20-09-2023/
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 305 277.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 17:05 - 11.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 17:05 - 14.09.2026 00:00
Період оскарження: 28.08.2026 17:05 - 11.09.2026 00:00
Аукціон: з 14.09.2026 11:48

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 96a53eea467e43c3901cc86fb94028ec
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження: 31.08.2026 14:51 - 11.09.2026 00:00
Дата опублікування: 31.08.2026 14:51
Статус:
Період оскарження
  • Лот №1 ₴2 305 277.00 Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Бортовського в м. Чуднів Житомирського району Житомирської області (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)