-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: заміна технічних засобів регулювання дорожнім рух...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів: заміна технічних засобів регулювання дорожнім рухом (дорожні знаки), а також їх установлення в м. Шостка Сумської області
- ID: UA-2026-08-31-013274-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246449
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Сумська,...×-
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Сумська, вул. Київська, вул. Шалімова, вул. Рідна, вул. Богуна в м. Шостка Сумської області
- ID: UA-2026-08-28-010984-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30230403
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності: заїзд між будин...×-
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності: заїзд між будинками 6 та 8 по вул. Знаменська до будинку 3А по вул. В’ячеслава Чорновола в м. Шостка Сумської області
- ID: UA-2026-08-28-009941-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30229358
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Молодіжн...×-
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Молодіжна та вул. Родини Кривоносів в м. Шостка Сумської області
- ID: UA-2026-08-26-009543-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30201171
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Олександ...×-
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Олександра Олеся в м. Шостка Сумської області
- ID: UA-2026-08-26-006527-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30198162
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Олександ...×-
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Олександра Глушка в с. Клишки Шосткинської міської територіальної громади
- ID: UA-2026-08-26-004753-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30196374
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності (дорога до садов...×-
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності (дорога до садового товариства «Любитель»-Масив 2) в м. Шостка Сумської області
- ID: UA-2026-08-21-011432-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30163406
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Централь...×-
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Центральна в с. Чапліївка Шосткинської міської територіальної громади
- ID: UA-2026-08-21-006853-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30158827
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньКваліфікаціявід початку періоду пройшов робочий день
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Березівс...×-
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Березівська в с. Чапліївка Шосткинської міської територіальної громади
- ID: UA-2026-08-21-005130-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30157119
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньКваліфікаціявід початку періоду пройшов робочий день
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Травнева...×-
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Травнева, вул. Данила Апостола, пров. Виноградний в м. Шостка Сумської області
- ID: UA-2026-08-20-010643-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30148323
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньКваліфікаціявід початку періоду пройшов робочий день
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Воронізь...×-
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Воронізька в м. Шостка Сумської області (улаштування тротуарних доріжок на кладовищі «Алея Слави»)
- ID: UA-2026-08-20-006521-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30144212
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньКваліфікаціявід початку періоду пройшов робочий день
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Садова в...×-
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Садова в с-щі Вороніж Шосткинської міської територіальної громади (улаштування тротуару на Алеї Героїв)
- ID: UA-2026-08-20-005022-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30142717
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньКваліфікаціявід початку періоду пройшов робочий день
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Франка,...×-
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Франка, вул. Колеснікова, вул. Героїв України в с-щі Вороніж Шосткинської міської територіальної громади
- ID: UA-2026-08-19-012401-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30135995
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньКваліфікаціявід початку періоду пройшло 2 робочих дні
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Травнева...×-
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Травнева в с. Клишки Шосткинської міської територіальної громади
- ID: UA-2026-08-19-010988-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30134672
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньКваліфікаціявід початку періоду пройшло 2 робочих дні
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Воронізь...×-
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Воронізька в м. Шостка Сумської області
- ID: UA-2026-08-19-003142-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30126780
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньКваліфікаціявід початку періоду пройшло 2 робочих дні
-