• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності: заїзд між будинками 6 та 8 по вул. Знаменська до будинку 3А по вул. В’ячеслава Чорновола в м. Шостка Сумської області

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)

465 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
07
год
12
хв
51
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ffa0ef5822f04c4cba27b91b965dbf8e
Внутрішній номер закупівлі: 30229358
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-009941-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Тетяна Лисенко +380502945769 ugkh-shostka1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 465 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 16:00 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 16:00 - 05.09.2026 00:00
Період оскарження: 28.08.2026 16:00 - 02.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 13:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴465 000.00 Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності: заїзд між будинками 6 та 8 по вул. Знаменська до будинку 3А по вул. В’ячеслава Чорновола в м. Шостка Сумської області