-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Нова в с. Великі Лази Ужгородського району Закарпатської об...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Нова в с. Великі Лази Ужгородського району Закарпатської області
- ID: UA-2026-08-25-007432-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30184807
Баранинська сільська рада ЄДРПОУ: 22095099ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Озерна в с. Довге Поле Ужгородського району Закарпатської...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Озерна в с. Довге Поле Ужгородського району Закарпатської області
- ID: UA-2026-08-25-007012-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30184411
Баранинська сільська рада ЄДРПОУ: 22095099ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Ужанська в с. Баранинці Ужгородського району Закарпатської...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Ужанська в с. Баранинці Ужгородського району Закарпатської області
- ID: UA-2026-08-25-003633-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30181038
Баранинська сільська рада ЄДРПОУ: 22095099ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Нова в с. Баранинці Ужгородського району Закарпатської обла...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Нова в с. Баранинці Ужгородського району Закарпатської області
- ID: UA-2026-08-25-002554-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30179960
Баранинська сільська рада ЄДРПОУ: 22095099ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Кільцева в с. Великі Лази Ужгородського району Закарпатсько...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Кільцева в с. Великі Лази Ужгородського району Закарпатської області
- ID: UA-2026-08-12-005037-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30062123
Баранинська сільська рада ЄДРПОУ: 22095099ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Плотинія в с. Великі Лази Ужгородського району Закарпатсько...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Плотинія в с. Великі Лази Ужгородського району Закарпатської області
- ID: UA-2026-08-12-004806-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30061902
Баранинська сільська рада ЄДРПОУ: 22095099ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Садова в с. Великі Лази Ужгородського району Закарпатської...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Садова в с. Великі Лази Ужгородського району Закарпатської області
- ID: UA-2026-08-12-004460-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30061554
Баранинська сільська рада ЄДРПОУ: 22095099ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Квітнева в с. Барвінок Ужгородського району Закарпатської о...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Квітнева в с. Барвінок Ужгородського району Закарпатської області
- ID: UA-2026-08-03-004567-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29973028
Баранинська сільська рада ЄДРПОУ: 22095099ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Канальна в с. Баранинці Ужгородського району Закарпатської...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Канальна в с. Баранинці Ужгородського району Закарпатської області
- ID: UA-2026-08-03-004377-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29972838
Баранинська сільська рада ЄДРПОУ: 22095099ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Княгині Ольги в с. Баранинці Ужгородського району Закарпатс...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Княгині Ольги в с. Баранинці Ужгородського району Закарпатської області
- ID: UA-2026-08-03-004190-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29972646
Баранинська сільська рада ЄДРПОУ: 22095099ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Заньковецької в с. Баранинці Ужгородського району Закарпатс...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Заньковецької в с. Баранинці Ужгородського району Закарпатської області
- ID: UA-2026-08-03-003978-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29972437
Баранинська сільська рада ЄДРПОУ: 22095099ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
роботи по проекту «Будівництво свердловини водопостачання із влаштуванням резервуару та до...×-
роботи по проекту «Будівництво свердловини водопостачання із влаштуванням резервуару та додаткових гілок водогону в ур. Гатне у с. Нижнє Солотвино Ужгородського району»
- ID: UA-2026-07-29-008644-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29943858
Баранинська сільська рада ЄДРПОУ: 22095099ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
роботи по проекту «Капітальний ремонт дороги по вул. Тиха в с. Барвінок Ужгородського райо...×-
роботи по проекту «Капітальний ремонт дороги по вул. Тиха в с. Барвінок Ужгородського району»
- ID: UA-2026-06-12-011679-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29527755
Баранинська сільська рада ЄДРПОУ: 22095099ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
роботи по проекту «Капітальний ремонт дороги по вул. Мукачівська в с.Підгорб Ужгородського...×-
роботи по проекту «Капітальний ремонт дороги по вул. Мукачівська в с.Підгорб Ужгородського району»
- ID: UA-2026-06-12-010876-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29526955
Баранинська сільська рада ЄДРПОУ: 22095099ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
роботи по проекту «Реконструкція водонапірної мережі в околі свердловини №677 (з влаштуван...×-
роботи по проекту «Реконструкція водонапірної мережі в околі свердловини №677 (з влаштуванням нової водонапірної башти) в с. Баранинці, вул. Центральна, Ужгородського району»
- ID: UA-2025-12-25-008998-a
- Дата створення : 25.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27764929
Баранинська сільська рада ЄДРПОУ: 22095099ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -