• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

роботи по проекту «Капітальний ремонт дороги по вул. Тиха в с. Барвінок Ужгородського району»

Закупівля здійснюється з метою необхідності виконання робіт по проекту

Завершена

9 984 309.40 UAH з ПДВ
Номер: 679968c3a2184a42a4b720fb1e576a33
Внутрішній номер закупівлі: 29527755
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-12-011679-a   
Замовник: Баранинська сільська рада
Контактна особа: Товт Ростислав Олександрович +380312734287 barsilrada@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 9 984 309.40 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.06.2026 16:38 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.06.2026 16:38 - 03.07.2026 18:00
Аукціон: з 06.07.2026 12:17
Період кваліфікації: 03.07.2026 18:00 - 31.07.2026 15:05
Період завантаження договору: 06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 984 309.40 роботи по проекту «Капітальний ремонт дороги по вул. Тиха в с. Барвінок Ужгородського району»