-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
роботи по проекту «Будівництво свердловини водопостачання із влаштуванням резервуару та додаткових гілок водогону в ур. Гатне у с. Нижнє Солотвино Ужгородського району»
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-008644-a
субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів у рамках Програми відновлення України ІІІ, ратифікованої Законом України № 3905-IX від 20.08.2024 (ПВУ ІІІ) та постанови Кабінету Міністрів України від 14.02.2025 р. № 162 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів в рамках Програми відновлення України III». Закупівля здійснюється з метою необхідності виконання робіт по проекту
Торги не відбулися
6 592 067.33
UAH без ПДВ
Номер:
b93dee8fe339410ba21b87943a9197e3
Внутрішній номер закупівлі:
29943858
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-008644-a
Замовник:
Баранинська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
22095099
-
Адреса:
89425, Україна, Закарпатська область, Баранинці, Закарпатська область, Ужгородський район, с.Баранинці, вул. Центральна, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Товт Ростислав Олександрович +380312734287 barsilrada@gmail.com
Організація-донор:
Європейський інвестиційний банк
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 33000
-
Адреса:
L-2950, Велике Герцогство Люксембург, Luxembourg, Luxembourg, 98-100, Boulevard Konrad Adenauer
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
6 592 067.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 16:06 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 16:06 - 19.08.2026 18:00
Аукціон:
з 20.08.2026 15:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 592 067.33 роботи по проекту «Будівництво свердловини водопостачання із влаштуванням резервуару та додаткових гілок водогону в ур. Гатне у с. Нижнє Солотвино Ужгородського району»