-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновлення бортових каменів по вул. Орєшкова, 83В в селищі Васищеве Харківського району Х...×-
Відновлення бортових каменів по вул. Орєшкова, 83В в селищі Васищеве Харківського району Харківської області
- ID: UA-2020-10-16-004417-c
- Дата створення : 16.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6738489
Васищівська селищна рада ЄДРПОУ: 04396584ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з поточного ремонту грунтової дороги (підсипка щебенем фракції 0-40мм) по провулку...×-
Послуга з поточного ремонту грунтової дороги (підсипка щебенем фракції 0-40мм) по провулку Пісчаний в сел. Васищеве Харківського району Харківської області
- ID: UA-2020-10-12-006407-c
- Дата створення : 12.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6676221
Васищівська селищна рада ЄДРПОУ: 04396584ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Орєшкова 83б в селище Васищеве Харківського ра...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Орєшкова 83б в селище Васищеве Харківського району Харківської області (ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2020-09-18-005256-b
- Дата створення : 18.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6364205
Васищівська селищна рада ЄДРПОУ: 04396584ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Орєшкова 83б в селище Васищеве Харківського ра...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Орєшкова 83б в селище Васищеве Харківського району Харківської області (ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2020-08-31-004760-b
- Дата створення : 31.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6100613
Васищівська селищна рада ЄДРПОУ: 04396584ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття майдану по вул. Орєшкова в селище Васищеве Харківсько...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття майдану по вул. Орєшкова в селище Васищеве Харківського району Харківської області (ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2020-08-17-006516-a
- Дата створення : 17.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5951953
Васищівська селищна рада ЄДРПОУ: 04396584ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Орєшкова 83б в селище Васищеве Харківського ра...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Орєшкова 83б в селище Васищеве Харківського району Харківської області (ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2020-08-13-008004-a
- Дата створення : 13.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5921566
Васищівська селищна рада ЄДРПОУ: 04396584ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття майдану по вул. Орєшкова в селище Васищеве Харківсько...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття майдану по вул. Орєшкова в селище Васищеве Харківського району Харківської області (ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2020-08-13-007755-a
- Дата створення : 13.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5921121
Васищівська селищна рада ЄДРПОУ: 04396584ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт (підсипка грунтової дороги та грейдування) по провулку Заливний, провулку...×-
Поточний ремонт (підсипка грунтової дороги та грейдування) по провулку Заливний, провулку Луговий, та вул. Лугова в сел. Васищеве Харківського району Харківської області
- ID: UA-2020-07-27-000580-b
- Дата створення : 27.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5714127
Васищівська селищна рада ЄДРПОУ: 04396584ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття з'їзду вул. Просьолочна в селище Васищеве Харківс...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття з'їзду вул. Просьолочна в селище Васищеве Харківського району Харківської області
- ID: UA-2020-06-01-000506-b
- Дата створення : 01.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5127830
Васищівська селищна рада ЄДРПОУ: 04396584ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Заливна в селище Васищеве Харківського району...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Заливна в селище Васищеве Харківського району Харківської області
- ID: UA-2020-03-04-002689-a
- Дата створення : 04.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4589656
Васищівська селищна рада ЄДРПОУ: 04396584ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Зелена в селище Васищеве Харківського району Х...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Зелена в селище Васищеве Харківського району Харківської області
- ID: UA-2020-03-04-002613-a
- Дата створення : 04.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4589546
Васищівська селищна рада ЄДРПОУ: 04396584ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття та тротуарних доріжок по вул. Орєшкова 83а,83б,83в в с...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття та тротуарних доріжок по вул. Орєшкова 83а,83б,83в в селище Васищеве Харківського району Харківської області
- ID: UA-2020-03-04-002516-a
- Дата створення : 04.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4589400
Васищівська селищна рада ЄДРПОУ: 04396584ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка в селище Васищеве Харківського району...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка в селище Васищеве Харківського району Харківської області
- ID: UA-2020-03-04-002398-a
- Дата створення : 04.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4589226
Васищівська селищна рада ЄДРПОУ: 04396584ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту дороги по вулиці Слобідська в сел. Васищеве Харківського район...×-
Послуги з поточного ремонту дороги по вулиці Слобідська в сел. Васищеве Харківського району Харківської області
- ID: UA-2019-12-02-000065-b
- Дата створення : 02.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4091677
Васищівська селищна рада ЄДРПОУ: 04396584ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт (підсипка грунтової дороги) по вулиці Орєшкова в сел. Васищеве Харківськог...×-
Поточний ремонт (підсипка грунтової дороги) по вулиці Орєшкова в сел. Васищеве Харківського райну Харківської області
- ID: UA-2019-11-11-000162-b
- Дата створення : 11.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3992348
Васищівська селищна рада ЄДРПОУ: 04396584ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -