-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Орєшкова 83б в селище Васищеве Харківського району Харківської області (ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2020-09-18-005256-b
Завершена
295 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5f2cd2984989448d8b10a07b50725bbe
Внутрішній номер закупівлі:
6364205
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-18-005256-b
Замовник:
Васищівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396584
-
Адреса:
62495, Україна, Харківська область, Харківський район, смт Васищеве, вул. Орєшкова, 49
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Євгенівна +380577490387 vasichevskiy_ps@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», тендерним комітетом Васищівської селищної ради було двічі оголошено відкриті торги на закупівлю «Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Орєшкова 83б в селище Васищеве Харківського району Харківської області (код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)», які двічі було відмінено електронною системою закупівель, відповідно статті 32 Закону (через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій). Протокольним рішенням тендерного комітету була зафіксована автоматична відміна відкритих торгів за номером UA-2020-08-13-008004-a та UA-2020-08-31-004760-b. Відповідно до п.1 ч.2 ст.40 Закону замовник може здійснювати закупівлю шляхом застосування переговорної процедури закупівлі, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. На підставі зазначеного вище, було вирішено здійснити закупівлю послуг шляхом застосування переговорної процедури закупівлі на підставі п.1 ч.2 ст.40 Закону.
Очікувана вартість:
295 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата по даному Договору здійснюється по факту надання послуг, на підставі Акту форма КБ-2) та Довідки (форма КБ-3), підписаних обома сторонами, протягом 30 календарних днів з дати підписання Акту.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Орєшкова 83б в селище Васищеве Харківського району Харківської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
62495, Україна, Харківська область, Харківський район, смт Васищеве, вул. Орєшкова, 83б
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЕГІОНБУД"
Оскарження: 18.09.2020 15:43 - 29.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42901715
-
Контактна особа:
Харациді П.П. +380500833309
-
Адреса:
61103, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ БАЛАКІРЄВА, будинок 17-В, кімната 3
Оскарження: 18.09.2020 15:43 - 29.09.2020 00:00
Ціна пропозиції
222 363.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.09.2020 15:43
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
0390b1d012374adb80682552f58351d1
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-18-005256-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЕГІОНБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42901715
-
Контактна особа:
Харациді П.П. +380500833309
-
Адреса:
61103, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ БАЛАКІРЄВА, будинок 17-В, кімната 3
Номер договору:
28-09-04
Сума договору:
222 363.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
185 303.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
06.10.2020 13:18
Статус:
Виконаний