-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Орєшкова 83б в селище Васищеве Харківського району Харківської області (ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2020-08-31-004760-b
Торги не відбулися
295 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 475.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 475.00 UAH
Номер:
0e7733142e454c94b5f9208167a73b02
Внутрішній номер закупівлі:
6100613
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-31-004760-b
Замовник:
Васищівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396584
-
Адреса:
62495, Україна, Харківська область, Харківський район, смт Васищеве, вул. Орєшкова, 49
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Євгенівна +380577490387 vasichevskiy_ps@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
295 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 475.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 500.00 UAH
Період уточнення:
31.08.2020 16:01 - 06.09.2020 15:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2020 16:01 - 16.09.2020 15:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата по даному Договору здійснюється по факту надання послуг, на підставі Акту форма КБ-2) та Довідки (форма КБ-3), підписаних обома сторонами, протягом 30 календарних днів з дати підписання Акту. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Більш детальна інформація викладена у тендерній документації. Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій: електронна банківська гарантія (безвідклична, безумовна, оформлена відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 15.12.2004 №639). Більш детальна інформація викладена у тендерній документації.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Орєшкова 83б в селище Васищеве Харківського району Харківської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
62495, Україна, Харківська область, Харківський район, смт Васищеве, вул. Орєшкова, 83б
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛЕГІОНБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42901715
-
Контактна особа:
Поліхрон Харациді +380500833309 ooolegionbud@gmail.com
-
Адреса:
61103, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ БАЛАКІРЄВА, будинок 17-В, кімната 3
Початкова пропозиція
222 363.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
222 363.60 UAH з ПДВ
Документи
107
Скарги
0