-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дороги по вулиці Висока від будинку №39 до будинку №54а в селищі Запиті...×-
Капітальний ремонт дороги по вулиці Висока від будинку №39 до будинку №54а в селищі Запитів Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-08-06-010248-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30016310
Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04374134ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 01:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дороги по вулиці І. Лаби у с. Пикуловичі Львівського району Львівської...×-
Капітальний ремонт дороги по вулиці І. Лаби у с. Пикуловичі Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-08-05-009300-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30002513
Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04374134ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 01:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дороги по вулиці Шкільна в селі Неслухів Львівського району Львівської...×-
Капітальний ремонт дороги по вулиці Шкільна в селі Неслухів Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-07-23-011418-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29897422
Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04374134ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по благоустрою території в смт. Новий Яричів Львівського району Львівської області...×-
Послуги по благоустрою території в смт. Новий Яричів Львівського району Львівської області (нанесення горизонтальної розмітки).
- ID: UA-2026-05-25-005055-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29323771
Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04374134ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
“Капітальний ремонт дороги по вулиці Святого Володимира у с.Руданці Львівського району Льв...×-
“Капітальний ремонт дороги по вулиці Святого Володимира у с.Руданці Львівського району Львівської області”
- ID: UA-2026-02-13-009692-a
- Дата створення : 13.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28300446
Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04374134ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги с. Ст.Яричів- ID: UA-2025-12-23-016431-a
- Дата створення : 23.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27727542
Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04374134ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дороги по вулиці Молодіжна у с. Старий Яричів Львівського району Львівс...×-
Капітальний ремонт дороги по вулиці Молодіжна у с. Старий Яричів Львівського району Львівської області
- ID: UA-2025-12-02-013477-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27359189
Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04374134ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
“Поточний ремонт та експлуатаційне утримання комунальних автомобільних доріг Новояричівськ...×-
“Поточний ремонт та експлуатаційне утримання комунальних автомобільних доріг Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області”
- ID: UA-2025-12-01-013003-a
- Дата створення : 01.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27339735
Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04374134ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дороги по вулиці Висока у сщ. Запитів Львівського району Львівської обл...×-
Капітальний ремонт дороги по вулиці Висока у сщ. Запитів Львівського району Львівської області
- ID: UA-2025-10-21-014992-a
- Дата створення : 21.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26836922
Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04374134ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги благоустрою території - нанесення горизонтальної розмітки доріг- ID: UA-2025-10-20-006511-a
- Дата створення : 20.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26812321
Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04374134ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт дороги по вулиці Сонячна у с.Старий Яричів Львівського району Львівськ...×-
«Капітальний ремонт дороги по вулиці Сонячна у с.Старий Яричів Львівського району Львівської області»
- ID: UA-2025-09-12-008752-a
- Дата створення : 12.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26419289
Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04374134ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дороги по вулиці Механізаторів у с.Старий Яричів Львівського району Льв...×-
Капітальний ремонт дороги по вулиці Механізаторів у с.Старий Яричів Львівського району Львівської області
- ID: UA-2025-09-08-011457-a
- Дата створення : 08.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26364349
Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04374134ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дороги по вул.Козацька в с.Старий Яричів Львівського району Львівської...×-
Капітальний ремонт дороги по вул.Козацька в с.Старий Яричів Львівського району Львівської області
- ID: UA-2025-09-08-011081-a
- Дата створення : 08.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26363960
Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04374134ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт та експлуатаційне утримання комунальних автомобільних доріг Новояричівськ...×-
«Поточний ремонт та експлуатаційне утримання комунальних автомобільних доріг Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області».
- ID: UA-2024-11-07-012776-a
- Дата створення : 07.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23172430
Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04374134ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по благоустрою території в смт. Новий Яричів Львівського району Львівської області...×-
Послуги по благоустрою території в смт. Новий Яричів Львівського району Львівської області (нанесення горизонтальної розмітки)
- ID: UA-2024-06-06-001806-a
- Дата створення : 06.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21756370
Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04374134ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -