-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття (ямковий ремонт струменевим методом) по вул. Левка Сим...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття (ямковий ремонт струменевим методом) по вул. Левка Симиренка в с. Бишів Фастівського району Київської області
- ID: UA-2026-09-04-006671-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295418
Бишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04362214ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття (ямковий ремонт струменевим методом) по вул. Запорізьк...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття (ямковий ремонт струменевим методом) по вул. Запорізька в с.Лишня Фастів.район, Київ.область
- ID: UA-2026-09-04-006452-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295203
Бишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04362214ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття (ямковий ремонт струменевим методом) по вул.Шевченка н...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття (ямковий ремонт струменевим методом) по вул.Шевченка на ділянці від домоволодіння №2 до домоволодіння №46 в селі Лишня Фастівського району Київської області
- ID: UA-2026-09-04-006255-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294993
Бишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04362214ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття (ямковий ремонт струменевим методом) по вул. Українськ...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття (ямковий ремонт струменевим методом) по вул. Українських Героїв на ділянці від домоволодіння №47 до домоволодіння №78 в селі Грузьке Фастівського району Київської област
- ID: UA-2026-09-04-005991-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294750
Бишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04362214ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття (ямковий ремонт струменевим методом) по вул. Зарічна н...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття (ямковий ремонт струменевим методом) по вул. Зарічна на ділянці від домоволодіння №1 до домоволодіння №40 в селі Грузьке Фастівського району Київської області
- ID: UA-2026-09-04-005794-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294542
Бишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04362214ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Степова в с. Бишів Макарівського району Киї...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Степова в с. Бишів Макарівського району Київської області
- ID: UA-2021-10-25-003442-b
- Дата створення : 25.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12122919
Бишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04362214ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт дороги по вулиці Зарічна в с. Горобіївка Макарівського району Киїівсько...×-
Капітальний ремонт дороги по вулиці Зарічна в с. Горобіївка Макарівського району Киїівської області.
- ID: UA-2021-09-20-009313-b
- Дата створення : 20.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11609049
Бишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04362214ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт дороги по вулиці Зарічна в с. Горобіївка Макарівського району Київської...×-
Капітальний ремонт дороги по вулиці Зарічна в с. Горобіївка Макарівського району Київської області
- ID: UA-2021-08-19-002322-b
- Дата створення : 19.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11190680
Бишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04362214ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття (ямковий ремонт струменевим методом) по вул. Мічуріна...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття (ямковий ремонт струменевим методом) по вул. Мічуріна в с.Бишів
- ID: UA-2020-08-06-000617-b
- Дата створення : 06.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5828690
Бишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04362214ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття (ямковий ремонт струменевим методом) по вул. Гагаріна...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття (ямковий ремонт струменевим методом) по вул. Гагаріна в с.Бишів
- ID: UA-2020-08-06-001468-a
- Дата створення : 06.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5827697
Бишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04362214ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття (ямковий ремонт струменевим методом) по вул. Захисникі...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття (ямковий ремонт струменевим методом) по вул. Захисників України в с.Бишів Макарівського р-н. Київської області
- ID: UA-2020-08-05-000225-b
- Дата створення : 05.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5809064
Бишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04362214ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грейдерування дороги по вулицям : Степова, Гайок, Ферма, Калинова, Садова, Циганкова , Пі...×-
Грейдерування дороги по вулицям : Степова, Гайок, Ферма, Калинова, Садова, Циганкова , Підгаївська, Лубська, Гайдуківська за допомогою грейдера ДЗ-99 в селі Бишів
- ID: UA-2018-05-17-000446-c
- Дата створення : 17.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1986393
Бишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04362214ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка робочого проекту "Реконструкція і відновлення ставка з влаштуванням водоскид...×-
Розробка робочого проекту "Реконструкція і відновлення ставка з влаштуванням водоскиду в зоні автодорожнього мосту, з днопоглибленням в зоні ложа ставка та благоустроєм прибережної зони на р.Лупа в селі Лубське Макарівського району Київської області"
- ID: UA-2016-12-22-000148-a
- Дата створення : 22.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 430258
Бишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04362214ДК 021:2015: 45232430-5 Водоочисні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція коплексу споруд каналізаційної насосної станції, напірного трубопроводу та п...×-
Реконструкція коплексу споруд каналізаційної насосної станції, напірного трубопроводу та полів фільтрації по вул.Щорса в с.Бишів, Макарівський район, Київська область."
- ID: UA-2016-12-15-000522-c
- Дата створення : 15.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 404560
Бишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04362214ДК 021:2015: 45232420-2 Каналізаційні роботиЗавершена -