-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт ділянки вулиці Шевченка в с.Шом Берегівського району. Коригування (Код...×-
Капітальний ремонт ділянки вулиці Шевченка в с.Шом Берегівського району. Коригування (Код ДК 021:2015 - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2024-08-13-011392-a
- Дата створення : 13.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22305281
Косоньська сільська рада ЄДРПОУ: 04348993ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт ділянки вулиці Шевченка в с.Запсонь Берегівського району. Коригування (...×-
Капітальний ремонт ділянки вулиці Шевченка в с.Запсонь Берегівського району. Коригування (Код ДК 021:2015 - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2024-08-13-011177-a
- Дата створення : 13.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22305070
Косоньська сільська рада ЄДРПОУ: 04348993ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт ділянки вулиці Шевченка в с.Запсонь Берегівського району. Коригування (...×-
Капітальний ремонт ділянки вулиці Шевченка в с.Запсонь Берегівського району. Коригування (Код ДК 021:2015 - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2024-06-14-001413-a
- Дата створення : 14.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21832998
Косоньська сільська рада ЄДРПОУ: 04348993ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт ділянки вулиці Шевченка в с.Шом Берегівського району. Коригування (Код...×-
Капітальний ремонт ділянки вулиці Шевченка в с.Шом Берегівського району. Коригування (Код ДК 021:2015 - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2024-06-14-001159-a
- Дата створення : 14.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21832747
Косоньська сільська рада ЄДРПОУ: 04348993ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул.Петефі від буд.№11 до буд.№77 в с.Косонь, Берегівського райо...×-
Поточний ремонт дороги по вул.Петефі від буд.№11 до буд.№77 в с.Косонь, Берегівського району, Закарпатської області
- ID: UA-2019-06-06-003788-b
- Дата створення : 06.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3448308
Косоньська сільська рада ЄДРПОУ: 04348993ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул.Барток Б. від буд.№69 до буд.№75 в с.Косонь, Берегівського р...×-
Поточний ремонт дороги по вул.Барток Б. від буд.№69 до буд.№75 в с.Косонь, Берегівського району, Закарпатської області
- ID: UA-2019-06-06-000835-c
- Дата створення : 06.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3448165
Косоньська сільська рада ЄДРПОУ: 04348993ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул.Бочкая від буд.№96 до буд.№111 в с.Косонь, Берегівського рай...×-
Поточний ремонт дороги по вул.Бочкая від буд.№96 до буд.№111 в с.Косонь, Берегівського району, Закарпатської області
- ID: UA-2019-06-06-000817-c
- Дата створення : 06.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3448127
Косоньська сільська рада ЄДРПОУ: 04348993ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт тротуару по вул. Бочкая в с.Косонь, Берегівського району- ID: UA-2017-05-23-000698-a
- Дата створення : 23.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 839934
Косоньська сільська рада ЄДРПОУ: 04348993ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт тротуару біля будівлі сільради по вул. Бочкая №5 до вул. Бочкая №3 в с.Кос...×-
Поточний ремонт тротуару біля будівлі сільради по вул. Бочкая №5 до вул. Бочкая №3 в с.Косонь, Берегівського району
- ID: UA-2016-11-16-001115-b
- Дата створення : 16.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 316516
Косоньська сільська рада ЄДРПОУ: 04348993ДК 021:2015: 45233161-5 Будівництво тротуарівЗавершена -