-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт ділянки вулиці Шевченка в с.Запсонь Берегівського району. Коригування (Код ДК 021:2015 - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2024-06-14-001413-a
Торги відмінено
2 651 663.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 26 516.63 UAH
мін. крок: 1% або 26 516.63 UAH
Номер:
11b12c7a8127476baccf047e4d41d528
Внутрішній номер закупівлі:
21832998
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-14-001413-a
Замовник:
Косоньська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04348993
-
Адреса:
90223, Україна, Закарпатська область, село Косонь, Вул. Бочкая, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Горват Єва Андріївна +380962797080 kaszony@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 651 663.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.06.2024 09:45 - 26.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.06.2024 09:45 - 29.06.2024 00:00
Аукціон:
01.07.2024 12:20 - 01.07.2024 12:55
Період кваліфікації:
з 01.07.2024 12:55
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
ee4f34b75c3246449444d5da41a84306
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Виявлені порушення: Вимоги в тендерній документації не відповідають вимогам чинного законодавства (див. Таблиця 1), а також проєкт договору про закупівлю в частині порядку та підстав внесення змін до істотних умов договору не відповідає підставам передбаченим в тендерній документації (див. Таблиця 2) в протоколі про відміну закупівлю.
Період оскарження:
08.07.2024 18:30 - 19.07.2024 00:00
Дата опублікування:
08.07.2024 18:30
Дата виконання:
19.07.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴2 651 663.00 Капітальний ремонт ділянки вулиці Шевченка в с.Запсонь Берегівського району. Коригування (Код ДК 021:2015 - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)