-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015: 45443000-4 Фасадні роботи (Роботи з поточного ремонту стиків зовнішніх стіно...×-
ДК 021: 2015: 45443000-4 Фасадні роботи (Роботи з поточного ремонту стиків зовнішніх стінових панелей житлових будинків та будівель м. Південноукрїнська, Миколаївської області)
- ID: UA-2025-12-16-018319-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27594941
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45443000-4 Фасадні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Послуги зі спорудження металевих...×-
ДК 021: 2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Послуги зі спорудження металевих конструкцій (Зварювальні роботи)
- ID: UA-2025-12-16-008915-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27585636
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015: 45440000-3 Фарбування та скління (Послуги з фарбування металевих конструкцій...×-
ДК 021: 2015: 45440000-3 Фарбування та скління (Послуги з фарбування металевих конструкцій)
- ID: UA-2025-12-16-008445-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27585180
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Облаштування тимчасових споруд для забезпечення життєдіяльності внутрішньо переміщених осі...×-
Облаштування тимчасових споруд для забезпечення життєдіяльності внутрішньо переміщених осіб, у межах території, розташованої біля адміністративної будівлі за адресою: бульвар Квітковий, 4 у м. Південноукраїнську (В частині благоустрою) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ДК 021:2015: 45233253-7: Влаштування тротуарного покриття)
- ID: UA-2025-12-01-014254-a
- Дата створення : 01.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27340964
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:45443000-4 Фасадні роботи- ID: UA-2025-11-12-010144-a
- Дата створення : 12.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27095454
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45443000-4 Фасадні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття внутрішньоквартальних проїздів житлових будинкі...×-
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття внутрішньоквартальних проїздів житлових будинків №5 по проспекту Незалежності, №7 по проспекту Незалежності, №5 по проспекту Соборності, №7 по бульвару Мрій, №5 по бульвару Мрій в м. Південноукраїнськ Вознесенського району Миколаївської області за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ДК 021:2015: 45233223-8: Відновлення покриття проїзжої частини доріг)
- ID: UA-2025-10-15-015367-a
- Дата створення : 15.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26770116
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи (Виконання електромонтажних робіт з прокла...×-
ДК 021: 2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи (Виконання електромонтажних робіт з прокладання повітряної лінії електропередачі на підключення ВРП модульних будинків по бульвару Квітковий, 4)
- ID: UA-2025-09-29-008053-a
- Дата створення : 29.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26586244
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015: 45443000-4 Фасадні роботи (Поточний ремонт стиків зовнішніх стінових панелей...×-
ДК 021: 2015: 45443000-4 Фасадні роботи (Поточний ремонт стиків зовнішніх стінових панелей житлових будинків та будівель)
- ID: UA-2025-08-18-010912-a
- Дата створення : 18.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26170568
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45443000-4 Фасадні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покриття фігурною плиткою з встановленням поребриків та бордюрів на терито...×-
Поточний ремонт покриття фігурною плиткою з встановленням поребриків та бордюрів на території адміністративно-виробничої будівлі на бул. Квітковому, 4 у м. Південноукраїнськ за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ДК 021:2015: 45233253-7: Влаштування тротуарного покриття)
- ID: UA-2025-05-29-011354-a
- Дата створення : 29.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25457449
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015:45443000-4 Фасадні роботи (Поточний ремонт стиків зовнішніх стінових панелей...×-
ДК 021: 2015:45443000-4 Фасадні роботи (Поточний ремонт стиків зовнішніх стінових панелей житлових будинків та будівель м. Південноукраїнська, Миколаївської області)
- ID: UA-2025-04-03-011960-a
- Дата створення : 03.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24912108
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45443000-4 Фасадні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015:45310000-3 Електромонтажні роботи (Електромонтажні роботи з прокладання силов...×-
ДК 021: 2015:45310000-3 Електромонтажні роботи (Електромонтажні роботи з прокладання силової кабельної лінії на підключення двох ВРП модульних будинків по бульвару Квітковий, 9 та підключення до силового кабелю живлення житлового будинку по бульвару Квітковий, 7)
- ID: UA-2025-03-21-011865-a
- Дата створення : 21.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24793185
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015:45310000-3 Електромонтажні роботи (Електромонтажні роботи з прокладання силов...×-
ДК 021: 2015:45310000-3 Електромонтажні роботи (Електромонтажні роботи з прокладання силової кабельної лінії на підключення двох ВРП модульних будинків по бульвару Квітковий, 9 та підключення до силового кабелю живлення житлового будинку по бульвару Квітковий, 7)
- ID: UA-2025-03-06-006958-a
- Дата створення : 06.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24633341
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе,...×-
ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Вирівнювання завезеного відфрезерованого асфальту на дорогах селища Костянтинівка)
- ID: UA-2024-12-16-013547-a
- Дата створення : 16.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23698408
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:45443000-4 Фасадні роботи (Поточний ремонт стиків зовнішніх стінових панелей ж...×-
ДК 021:2015:45443000-4 Фасадні роботи (Поточний ремонт стиків зовнішніх стінових панелей житлових будинків та будівель)
- ID: UA-2024-12-03-004002-a
- Дата створення : 03.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23488691
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45443000-4 Фасадні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 45443000-4 Фасадні роботи ("Підрядник" зобов'язується у встано...×-
ДК 021:2015: 45443000-4 Фасадні роботи ("Підрядник" зобов'язується у встановлений Договором термін виконати "Замовнику" роботи з поточного ремонту стиків зовнішніх стінових панелей житлових будинків та будівель м. Южноукраїнська, Миколаївської області)
- ID: UA-2024-09-25-013315-a
- Дата створення : 25.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22706110
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 45443000-4 Фасадні роботиЗавершена -