-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Емалі алкідні, жовтих відтінків, для підлоги- ID: UA-2026-08-06-005313-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30011443
Управління освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради ЄДРПОУ: 40385478ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Емаль алкідна, ПФ-115, глянцева, інші кольори; Емаль алкідна, ПФ-115, глянцева, чорні коль...×-
Емаль алкідна, ПФ-115, глянцева, інші кольори; Емаль алкідна, ПФ-115, глянцева, чорні кольори; Фарби акрилові (гумові), сірих відтінків; Емалі алкідні, жовтих відтінків, для підлоги; Емалі алкідні, червоних відтінків, для підлоги; Фарби акрилові (гумові), коричневих відтінків
- ID: UA-2026-08-06-004960-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30011094
Управління освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради ЄДРПОУ: 40385478ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба в/е- ID: UA-2026-08-06-004949-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30011086
Управління освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради ЄДРПОУ: 40385478ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба в/е- ID: UA-2026-07-14-004921-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29807852
Управління освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради ЄДРПОУ: 40385478ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба в/е фасадна- ID: UA-2026-07-09-008464-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29775261
Управління освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради ЄДРПОУ: 40385478ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба водоемульсійна фасадна, гумова фарба- ID: UA-2026-07-06-008252-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29740345
Управління освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради ЄДРПОУ: 40385478ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фарби акрилові (гумові), жовтих відтінків; Фарби акрилові (гумові), червоних відтінків- ID: UA-2026-06-11-013153-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29514790
Управління освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради ЄДРПОУ: 40385478ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фарби акрилові (гумові), жовтих відтінків; Фарби акрилові (гумові), зелених відтінків; Фар...×-
Фарби акрилові (гумові), жовтих відтінків; Фарби акрилові (гумові), зелених відтінків; Фарби акрилові (гумові), коричневих відтінків; Фарби акрилові (гумові), синіх відтінків; Фарби акрилові (гумові), червоних відтінків
- ID: UA-2026-06-11-012918-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29514558
Управління освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради ЄДРПОУ: 40385478ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фарби акрилові (гумові), білих відтінків; Фарби акрилові (гумові), жовтих відтінків; Фарби...×-
Фарби акрилові (гумові), білих відтінків; Фарби акрилові (гумові), жовтих відтінків; Фарби акрилові (гумові), зелених відтінків; Фарби акрилові (гумові), коричневих відтінків; Фарби акрилові (гумові), синіх відтінків; Фарби акрилові (гумові), червоних відтінків
- ID: UA-2026-06-11-012125-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29513768
Управління освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради ЄДРПОУ: 40385478ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фарба акрилова, водоемульсійна, білих відтінків, для зовнішніх робіт, 14 кг- ID: UA-2026-06-11-010385-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29512038
Управління освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради ЄДРПОУ: 40385478ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фарба акрилова, водоемульсійна, білих відтінків, для зовнішніх робіт, 14 кг; Фарби акрилов...×-
Фарба акрилова, водоемульсійна, білих відтінків, для зовнішніх робіт, 14 кг; Фарби акрилові, білих відтінків, для внутрішніх робіт, 14 кг
- ID: UA-2026-04-24-008537-a
- Дата створення : 24.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29023580
Управління освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради ЄДРПОУ: 40385478ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фарба (Емаль алкідна ПФ – 115, емаль алкідна для підлоги ПФ – 266)- ID: UA-2026-04-21-010142-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28980334
Управління освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради ЄДРПОУ: 40385478ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба водоемульсійна- ID: UA-2026-04-07-003198-a
- Дата створення : 07.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28843868
Управління освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради ЄДРПОУ: 40385478ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба садова, фарба в/е, емаль- ID: UA-2026-03-25-001317-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28716585
Управління освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради ЄДРПОУ: 40385478ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба в/е- ID: UA-2025-08-29-001109-a
- Дата створення : 29.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26276048
Відділ освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради ЄДРПОУ: 40385478ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -