-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба в/е
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-004921-a
Завершена
2 700.00
UAH без ПДВ
Номер:
b6572f093162493981982b5089e996f4
Внутрішній номер закупівлі:
29807852
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-004921-a
Замовник:
Управління освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40385478
-
Адреса:
22400, Україна, Вінницька область, Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Казмірук +380433321490 miskvo.kalynivka@vin.gov.ua https://kalynivka-osvita.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
2 700.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фарба в/е
Кількість
2 банка
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВОВК ВІТАЛІЯ ВАЛЕНТИНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3159621000
-
Адреса:
22400, Україна, Вінницька область, Калинівський р-н місто Калинівка ВУЛИЦЯ МАЯКОВСЬКОГО будинок 25
Ціна пропозиції
2 700.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.07.2026 12:27
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d5c406de257348919d786e77a7660b37
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-14-004921-a-a1
Постачальник:
ВОВК ВІТАЛІЯ ВАЛЕНТИНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3159621000
-
Адреса:
22400, Україна, Вінницька область, Калинівський р-н місто Калинівка ВУЛИЦЯ МАЯКОВСЬКОГО будинок 25
Номер договору:
319/1
Сума договору:
2 700.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
10.07.2026 12:14
Статус:
Підписаний