• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Фарба водоемульсійна фасадна, гумова фарба

Завершена

1 105.00 UAH без ПДВ
Номер: 208365fc9d224b6189dd5ed6387b6539
Внутрішній номер закупівлі: 29740345
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-06-008252-a   
Замовник: Управління освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради
Контактна особа: Оксана Казмірук +380433321490 miskvo.kalynivka@vin.gov.ua https://kalynivka-osvita.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 1 105.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фарба водоемульсійна фасадна
Код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
Кількість 1 банка
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 22400, Україна, Вінницька область, Калинівка, вул. Машинобудівників, 16 На карті
Гумова фарба
Код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
Кількість 1 банка
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 22400, Україна, Вінницька область, Калинівка, вул. Машинобудівників, 16 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВОВК РОМАН ГРИГОРОВИЧ
Ціна пропозиції 1 105.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.07.2026 15:51
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 8ea3c1d354a744a78992ddfe3fa4d890
Ідентифікатор договору: UA-2026-07-06-008252-a-a1
Постачальник: ВОВК РОМАН ГРИГОРОВИЧ
Номер договору: 304
Сума договору: 1 105.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 06.07.2026 15:22
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf