-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба та емаль- ID: UA-2025-12-05-018099-a
- Дата створення : 05.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27429589
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фарба- ID: UA-2025-09-04-006917-a
- Дата створення : 04.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26330223
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фарба- ID: UA-2025-06-10-012209-a
- Дата створення : 10.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25563661
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2025-04-14-005652-a
- Дата створення : 14.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25006608
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби та затверджувач- ID: UA-2025-04-08-000858-a
- Дата створення : 08.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24943303
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2025-04-03-012714-a
- Дата створення : 03.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24912745
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
фарби, барвники- ID: UA-2025-03-04-012660-a
- Дата створення : 04.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24608149
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба, емаль, підклад НЦП, баранек та затверджувач- ID: UA-2025-03-04-005834-a
- Дата створення : 04.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24601494
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емаль ПФ-115- ID: UA-2025-03-04-003233-a
- Дата створення : 04.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24598889
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба Срібло Китайський шовк 2,5 л- ID: UA-2025-02-08-000807-a
- Дата створення : 08.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24362293
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фарба- ID: UA-2024-11-13-004509-a
- Дата створення : 13.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23231486
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фарба- ID: UA-2024-11-05-015340-a
- Дата створення : 05.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23140430
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2024-09-04-003138-a
- Дата створення : 04.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22480746
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби та грунти- ID: UA-2024-08-05-003699-a
- Дата створення : 05.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22227416
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба- ID: UA-2024-07-04-010137-a
- Дата створення : 04.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21999857
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -