• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Фарба

Торги не відбулися

19 507.92 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 97.54 UAH
Номер: 8aa6de259bb940dda546ee9b23417fcc
Внутрішній номер закупівлі: 23140430
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-05-015340-a   
Замовник: Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
Контактна особа: Олександра Вашук +380985019101 alexandraarzdsns@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 19 507.92 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.11.2024 18:09 - 10.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 05.11.2024 18:09 - 13.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴19 507.92 Фарба