-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пристрій для захоплення тварин з подвійною фіксацією (Код ДК 021:2015 44510000-8 Знаряддя)- ID: UA-2026-09-04-006791-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295530
Київський зоологічний парк загальнодержавного значення ЄДРПОУ: 02221171ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Валики малярні (за Національним класифікатором “Єдиний закупівельний словник” код ДК 021:2...×-
Валики малярні (за Національним класифікатором “Єдиний закупівельний словник” код ДК 021:2015 - 44510000-8 - Знаряддя )
- ID: UA-2026-08-12-008070-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30065139
Київський зоологічний парк загальнодержавного значення ЄДРПОУ: 02221171ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір біт, кліпсатор ручний для сітки (за Національним класифікатором “Єдиний закупівельн...×-
Набір біт, кліпсатор ручний для сітки (за Національним класифікатором “Єдиний закупівельний словник” код ДК 021:2015 - 44510000-8 - Знаряддя)
- ID: UA-2026-07-28-004748-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29927292
Київський зоологічний парк загальнодержавного значення ЄДРПОУ: 02221171ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Граблі для листя розмір М (за Національним класифікатором “Єдиний закупівельний словник” к...×-
Граблі для листя розмір М (за Національним класифікатором “Єдиний закупівельний словник” код ДК 021:2015 - 44510000-8 - Знаряддя)
- ID: UA-2026-06-29-006575-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29677334
Київський зоологічний парк загальнодержавного значення ЄДРПОУ: 02221171ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кліпсатор для металу та скоби (Код ДК 021:2015 44510000-8 Знаряддя)- ID: UA-2026-06-04-009177-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29439347
Київський зоологічний парк загальнодержавного значення ЄДРПОУ: 02221171ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інструмент для видалення бур'яну (Код ДК 021:2015 44510000-8 Знаряддя)- ID: UA-2026-04-30-005101-a
- Дата створення : 30.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29077677
Київський зоологічний парк загальнодержавного значення ЄДРПОУ: 02221171ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір інструментів універсальний, викрутка, кліщі переставні, молоток, лом-цв’яходер, лом-...×-
Набір інструментів універсальний, викрутка, кліщі переставні, молоток, лом-цв’яходер, лом-обценьки (за Національним класифікатором “Єдиний закупівельний словник” код ДК 021:2015 - 44510000-8 - Знаряддя)
- ID: UA-2026-04-24-007233-a
- Дата створення : 24.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29022284
Київський зоологічний парк загальнодержавного значення ЄДРПОУ: 02221171ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Граблі, вила, лопати, держаки, сапки, льодоруби (Код ДК 021:2015 44510000-8 - Знаряддя)- ID: UA-2025-10-27-012914-a
- Дата створення : 27.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26903436
Київський зоологічний парк загальнодержавного значення ЄДРПОУ: 02221171ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підсак складний (код ДК 021:2015 -44510000-8 – Знаряддя)- ID: UA-2025-09-05-006285-a
- Дата створення : 05.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26344637
Київський зоологічний парк загальнодержавного значення ЄДРПОУ: 02221171ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пила ланцюгова акум. CS18/250BL, 18В, шина 10"/25см, КАРКАС (без АКБ і ЗП) , ак.шабел...×-
Пила ланцюгова акум. CS18/250BL, 18В, шина 10"/25см, КАРКАС (без АКБ і ЗП) , ак.шабельна пила Bosch Professiona GSA 18V-LI,18V/4Ач/Li/1Акк, ЗП GAL 18V-40 , секатор акум. GS18/30BL, 18В, діаметр гілок до 30мм, КАРКАС (без АКБ і ЗП, пила ланцюгова акум. CS18/127BL, 18В, шина 5"/12,7см, +акум. 4Аг, зарядний пристрій, шабельна пила Karcher PGS 4-18 Battery *INT, гілкоріз ручний акумуляторний Karcher TLO 2-18 *INT , телескопічний подовжувач для шабельної пилки Karcher PGS 4-18 , пила ланцюгова акумуляторна FORTEXXA 18/20 TH( код ДК 021:2015: 44510000-8 - Знаряддя )
- ID: UA-2025-02-26-008589-a
- Дата створення : 26.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24551440
Київський зоологічний парк загальнодержавного значення ЄДРПОУ: 02221171ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Граблі, лопати, вила (Код ДК 021:2015 44510000-8 - Знаряддя)- ID: UA-2024-10-07-005922-a
- Дата створення : 07.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22806545
Київський зоологічний парк загальнодержавного значення ЄДРПОУ: 02221171ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магнітний скребок з лезом JBL Floatyза Національним класифікатором "Єдиний закупівель...×-
Магнітний скребок з лезом JBL Floatyза Національним класифікатором "Єдиний закупівельний словник" (Код ДК 021:201544510000-8 - Знаряддя)
- ID: UA-2023-11-28-006912-a
- Дата створення : 28.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19807773
Київський зоологічний парк загальнодержавного значення ЄДРПОУ: 02221171ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
граблі з держаком «Комплект», лопата снігоприбиральна велика (45*36)2000 за Національним к...×-
граблі з держаком «Комплект», лопата снігоприбиральна велика (45*36)2000 за Національним класифікатором “Єдиний закупівельний словник” код ДК 021:2015 44510000-8 - Знаряддя , лопата снігоприбиральна велика (45*36)2000 за Національним класифікатором “Єдиний закупівельний словник” код ДК 021:2015 44510000-8 - Знаряддя
- ID: UA-2023-11-17-007087-a
- Дата створення : 17.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19677766
Київський зоологічний парк загальнодержавного значення ЄДРПОУ: 02221171ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лопати, граблі, вила, держаки, сікатор, свердла, насадки викруток, скоби, фреза по дереву...×-
Лопати, граблі, вила, держаки, сікатор, свердла, насадки викруток, скоби, фреза по дереву за Національним класифікатором “Єдиний закупівельний словник” код ДК 021:2015: 44510000-8 - Знаряддя
- ID: UA-2023-09-14-012328-a
- Дата створення : 14.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18974982
Київський зоологічний парк загальнодержавного значення ЄДРПОУ: 02221171ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щітка малярна кругла 5.1 D 60, валик EU25см+ручка 58мм D8мм, мінівалик15см+ручка,30ммD6мм,...×-
Щітка малярна кругла 5.1 D 60, валик EU25см+ручка 58мм D8мм, мінівалик15см+ручка,30ммD6мм, пензель плоский "2", пензель плоский 3*, пензель 100мм універсальний за Національним класифікатором “Єдиний закупівельний словник” код ДК 021:2015: 44510000-8 - Знаряддя
- ID: UA-2023-03-28-006956-a
- Дата створення : 28.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17355904
Київський зоологічний парк загальнодержавного значення ЄДРПОУ: 02221171ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -