-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя (Ножиці гідравлічні)- ID: UA-2026-08-31-005028-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238324
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015-44510000-8 Знаряддя (Стрічка шліфувальна)- ID: UA-2026-05-14-002387-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29218979
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя (Запчастини для інструменту)- ID: UA-2026-03-19-008024-a
- Дата створення : 19.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28661320
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015-44510000-8 Знаряддя (Стрічка шліфувальна)- ID: UA-2025-11-20-011227-a
- Дата створення : 20.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27202986
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015-44510000-8 Знаряддя (Свердла)- ID: UA-2025-09-10-012117-a
- Дата створення : 10.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26393368
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя (Запчастини для інструменту)- ID: UA-2025-08-11-001015-a
- Дата створення : 11.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26097894
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя (Ручний інструмент, біти, диски, фрези, садовий та б...×-
Код ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя (Ручний інструмент, біти, диски, фрези, садовий та будівельний інструмент)
- ID: UA-2025-04-09-007066-a
- Дата створення : 09.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24964261
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 –44510000-8 Знаряддя (Комплект інструменту для монтажу та експлуатації КЛ)- ID: UA-2024-10-14-007722-a
- Дата створення : 14.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22880584
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 –44510000-8 Знаряддя (Комплект інструменту для монтажу та експлуатації КЛ)- ID: UA-2024-09-20-008477-a
- Дата створення : 20.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22656104
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 44510000-8 Знаряддя (Комплект для монтажу та експлуатації СІП)- ID: UA-2024-09-20-008171-a
- Дата створення : 20.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22655952
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021: 2015 - 44510000-8 Знаряддя (Затискач монтажний МК-4)- ID: UA-2024-05-15-011726-a
- Дата створення : 15.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21568203
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя (запчастини для інструменту)- ID: UA-2024-03-28-009811-a
- Дата створення : 28.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21152905
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя (Зубило,бури)- ID: UA-2024-03-21-012179-a
- Дата створення : 21.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21091300
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя (лопати)- ID: UA-2023-11-10-009165-a
- Дата створення : 10.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19592227
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 44510000-8 Знаряддя (Запчастини для бензоінструменту)- ID: UA-2023-08-23-012198-a
- Дата створення : 23.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18762070
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяТорги не відбулисяТорги не відбулися -