-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вироби для ванної кімнати та кухні (44411740-3 Унітази; 44411300-7 Умивальники; 44411100-5...×-
Вироби для ванної кімнати та кухні (44411740-3 Унітази; 44411300-7 Умивальники; 44411100-5 Водопровідні крани)
- ID: UA-2026-08-31-012766-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245997
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вироби для ванної кімнати та кухні (44411740-3 Унітази; 44411300-7 Умивальники; 44411100-5...×-
Вироби для ванної кімнати та кухні (44411740-3 Унітази; 44411300-7 Умивальники; 44411100-5 Водопровідні крани)
- ID: UA-2026-08-14-008636-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30092108
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вироби для ванної кімнати та кухні (44411740-3 Унітази; 44411300-7 Умивальники; 44411100-5...×-
Вироби для ванної кімнати та кухні (44411740-3 Унітази; 44411300-7 Умивальники; 44411100-5 Водопровідні крани)
- ID: UA-2026-07-28-009771-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29932334
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вироби для ванної кімнати та кухні (44411740-3 Унітази; 44411300-7 Умивальники; 44411100-5...×-
Вироби для ванної кімнати та кухні (44411740-3 Унітази; 44411300-7 Умивальники; 44411100-5 Водопровідні крани)
- ID: UA-2026-06-30-004469-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29687657
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вироби для ванної кімнати та кухні (44411740-3 Унітази; 44411300-7 Умивальники; 44411100-5...×-
Вироби для ванної кімнати та кухні (44411740-3 Унітази; 44411300-7 Умивальники; 44411100-5 Водопровідні крани)
- ID: UA-2026-06-16-011127-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29554976
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної кімнати та кухні. Код ДК 021:2015 - 44410000-7- ID: UA-2025-10-15-003432-a
- Дата створення : 15.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26758173
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ «СУМИ» ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної кімнати та кухні.Код ДК 021:2015 - 44410000-7- ID: UA-2025-09-05-008522-a
- Дата створення : 05.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26346866
МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної кімнати та кухні.Код ДК 021:2015 - 44410000-7- ID: UA-2025-09-05-007259-a
- Дата створення : 05.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26345603
МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної кімнати та кухні. Код ДК 021:2015 - 44410000-7- ID: UA-2025-04-15-008363-a
- Дата створення : 15.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25023242
МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної кімнати та кухні. Код ДК 021:2015 - 44410000-7- ID: UA-2025-04-15-007457-a
- Дата створення : 15.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25022338
МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної кімнати та кухні (код ДК 021:2015 -44410000-7).- ID: UA-2024-11-22-011864-a
- Дата створення : 22.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23365690
МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної кімнати та кухні (код ДК 021:2015 -44830000-7).- ID: UA-2024-11-11-002708-a
- Дата створення : 11.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23195413
МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної кімнати та кухні- ID: UA-2024-10-09-001124-a
- Дата створення : 09.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22829903
МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної кімнати та кухні. Код ДК 021:2015 - 444410000-7- ID: UA-2024-02-20-002211-a
- Дата створення : 20.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20793002
МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної кімнати та кухні. Код ДК 021:2015 - 44410000-7- ID: UA-2023-12-22-010085-a
- Дата створення : 22.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20211255
МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -