-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вироби для ванної кімнати та кухні (44411740-3 Унітази; 44411300-7 Умивальники; 44411100-5 Водопровідні крани)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012766-a
Замовник: Мобільний рятувальний центр швидкого реагування “Суми” Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Місце знаходження замовника: 42009, Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64; код ЄДРПОУ - 33219415; категорія замовника визначена відповідно до п. 3 ч. 4 ст 2 ЗУ "Про публічні закупівлі", закупівля виробів для ванної кімнати та кухні (код ДК 021:2015 — 44411740-3 Унітази; 44411300-7 Умивальники; 44411100-5 Водопровідні крани). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
91 861.12
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
08
год
33
хв
01
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3840952f3fca44f0bfed20b4333f78b1
Внутрішній номер закупівлі:
30245997
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012766-a
Замовник:
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33219415
-
Адреса:
42009, Україна, Сумська область, м. Ромни, вул. Рятувальників, 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Захарченко +380978834039 ludmilazaharcenko384@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
91 861.12 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 19:33 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 19:33 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 19:33 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴91 861.12 Вироби для ванної кімнати та кухні (44411740-3 Унітази; 44411300-7 Умивальники; 44411100-5 Водопровідні крани)