-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вироби для ванної кімнати та кухні (44411740-3 Унітази; 44411300-7 Умивальники; 44411100-5 Водопровідні крани)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-004469-a
Замовник: Мобільний рятувальний центр швидкого реагування “Суми” Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Місце знаходження замовника: 42009, Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64; код ЄДРПОУ - 33219415; категорія замовника визначена відповідно до п. 3 ч. 4 ст 2 ЗУ "Про публічні закупівлі", закупівля виробів для ванної кімнати та кухні (код ДК 021:2015 — 44411740-3 Унітази; 44411300-7 Умивальники; 44411100-5 Водопровідні крани). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.
Торги не відбулися
110 233.34
UAH з ПДВ
Номер:
08dedb6ad56749e0af4a3453627dff79
Внутрішній номер закупівлі:
29687657
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-004469-a
Замовник:
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33219415
-
Адреса:
42009, Україна, Сумська область, м. Ромни, вул. Рятувальників, 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Захарченко +380978834039 ludmilazaharcenko384@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
110 233.34 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 11:44 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 11:44 - 08.07.2026 10:00
Аукціон:
з 09.07.2026 14:06
Період кваліфікації:
08.07.2026 10:00 - 13.07.2026 11:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴110 233.34 Вироби для ванної кімнати та кухні (44411740-3 Унітази; 44411300-7 Умивальники; 44411100-5 Водопровідні крани)