-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель- ID: UA-2024-04-01-010228-a
- Дата створення : 01.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21173984
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Кабель ÖLFLEX® CLASSIC 115 CY 3x0,75...×-
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Кабель ÖLFLEX® CLASSIC 115 CY 3x0,75 екранований мідним дротом; Кабель OLFLEX CLASSIC 115 CY 4G10).
- ID: UA-2024-01-17-005607-a
- Дата створення : 17.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20412020
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція Кабель – канал 60х100; Кабель вита пара...×-
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція Кабель – канал 60х100; Кабель вита пара зовнішній з тросом мідний UTP cat 5E 4P 24AWG; Кабель ПВС 2х2,5; Силовий броньований кабель АВбБШв 4х16.
- ID: UA-2023-11-15-014369-a
- Дата створення : 15.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19648727
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція. Кабель негорючий моноліт 2*1,5 мідь-...×-
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція. Кабель негорючий моноліт 2*1,5 мідь-1000м( Кабель ВВГ нгп 2*1,5-0,66,бх по 200м);Кабель негорючий моноліт 2*2,5 мідь -1200м(Кабель ВВГ нгдп 2*1,5-0,66 нгд-п,бх по 200м)
- ID: UA-2023-05-23-012501-a
- Дата створення : 23.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17867612
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Кабель двожильний Hemstedt BR-IM 60...×-
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Кабель двожильний Hemstedt BR-IM 600W 02860;Провід ПВС 4*2,5; Провід ПВС 4*10).
- ID: UA-2023-02-23-006706-a
- Дата створення : 23.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17073551
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Кабель DAS 23м (690W); Кабель DAS 12м...×-
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Кабель DAS 23м (690W); Кабель DAS 12м (360W)).
- ID: UA-2023-02-01-014720-a
- Дата створення : 01.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16818686
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Провід заземлюючий ПМЛ 6*10).- ID: UA-2023-02-01-005710-a
- Дата створення : 01.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16809693
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44322100-4 Кабельні канали (Кабельний канал 12*12 (96м); Кабельний канал 16*1...×-
ДК 021:2015 44322100-4 Кабельні канали (Кабельний канал 12*12 (96м); Кабельний канал 16*16 (96м); Кабельний канал 25*125 (90м); Кабельний канал 60*40 (40м)).
- ID: UA-2023-02-01-004954-a
- Дата створення : 01.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16808939
ДК 021:2015: 44322100-4 Кабельні каналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Кабель силовий ШВВП 2*0,75 (100м) ГОСТ...×-
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Кабель силовий ШВВП 2*0,75 (100м) ГОСТ).
- ID: UA-2023-02-01-001302-a
- Дата створення : 01.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16805264
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція(Провід ПВС 4*10; Сальник PG 29; Провід...×-
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція(Провід ПВС 4*10; Сальник PG 29; Провід ПВС 5*1,5).
- ID: UA-2023-01-19-016168-a
- Дата створення : 19.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16658493
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція( Провід ПВС 4*6; Кабельний-канал 60*25;...×-
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція( Провід ПВС 4*6; Кабельний-канал 60*25; Провід ПВС 4*10).
- ID: UA-2023-01-19-016059-a
- Дата створення : 19.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16658383
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція(Кабель 2*1,5; кабель 2*2,5; кабелі АВБб...×-
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція(Кабель 2*1,5; кабель 2*2,5; кабелі АВБбШв4*16 броньований; кабель КВВГ 4*1,5).
- ID: UA-2022-12-21-021355-a
- Дата створення : 21.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16384786
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція (Кабель 2*1,5 ПВС; Кабель 2*2,5 ПВС;...×-
ДК 021:2015 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція (Кабель 2*1,5 ПВС; Кабель 2*2,5 ПВС; Кабелі АВБбШв 4*16 броньований; Кабель КВВГ 4*1,5).
- ID: UA-2022-08-04-006938-a
- Дата створення : 04.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15035841
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція (кабелі та супутня продукція )- ID: UA-2021-10-17-000190-c
- Дата створення : 17.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11989777
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двужильний кабель- ID: UA-2021-09-14-012143-b
- Дата створення : 14.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11523252
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -