-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вікна та двері- ID: UA-2025-12-09-021795-a
- Дата створення : 09.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27476993
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОЗЯТИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 35814729ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
АЛЮМІНІЄВІ ДВЕРІ код ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - код 44220000-8...×-
АЛЮМІНІЄВІ ДВЕРІ код ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - код 44220000-8 Столярні вироби, детальний код ДК 021:2015 44221000-5 Вікна, двері та супутні вироби
- ID: UA-2025-03-17-013616-a
- Дата створення : 17.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24737245
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОЗЯТИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 35814729ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вікно металопластикове (1730*1730)комплект,Вікно металопластикове (1900*980)комплект,Вікно...×-
Вікно металопластикове (1730*1730)комплект,Вікно металопластикове (1900*980)комплект,Вікно металопластикове (1760*1000)комплект,Вікно металопластикове (1780*980)комплект Код ДК 021:2015 44221000-5 - Вікна, двері та супутні вироби Договір укладено з врахуванням Постанов КМУ №1178 від 12.10.2022 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» та №590 від 09.06.2021 року «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану»
- ID: UA-2023-12-26-000114-a
- Дата створення : 26.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20242170
Комунальне підприємство "Козятинська центральна районна лікарня" Козятинської міської ради ЄДРПОУ: 35814729ДК 021:2015: 44221000-5 Вікна, двері та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вікно металопластикове (1730*1730)комплект,Вікно металопластикове (1900*980)комплект,Вікно...×-
Вікно металопластикове (1730*1730)комплект,Вікно металопластикове (1900*980)комплект,Вікно металопластикове (1760*1000)комплект,Вікно металопластикове (1780*980)комплект Код ДК 021:2015 44221000-5 - Вікна, двері та супутні вироби Закупівля за кодом ДК 021:2015 44221000-5 Вікна ,двері та супутні випроби здійснюється за зекономлені кошти від закупівлі UA-2023-11-09-015041-a, місце поставки: 22100 м.Козятин вул.Винниченка,9
- ID: UA-2023-12-19-014364-a
- Дата створення : 19.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20141917
Комунальне підприємство "Козятинська центральна районна лікарня" Козятинської міської ради ЄДРПОУ: 35814729ДК 021:2015: 44221000-5 Вікна, двері та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові вікна, металопластикова конструкція з вхідними дверима,металопластикові д...×-
Металопластикові вікна, металопластикова конструкція з вхідними дверима,металопластикові двері ,алюмінієві вікна ,алюмінієві двері (проведення заходів з енергозбереження )Код ДК 021:2015 44220000-8 Столярні вироби
- ID: UA-2023-11-09-015041-a
- Дата створення : 09.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19581229
Комунальне підприємство "Козятинська центральна районна лікарня" Козятинської міської ради ЄДРПОУ: 35814729ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби Металопластикові вікна та двері, алюмінієві дв...×-
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби Металопластикові вікна та двері, алюмінієві двері (проведення заходів з енергозбереження )
- ID: UA-2023-07-06-011234-a
- Дата створення : 06.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18338310
Комунальне підприємство "Козятинська центральна районна лікарня" Козятинської міської ради ЄДРПОУ: 35814729ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вікно металопластикове розмір:1710*1710см,Вікно металопластикове розмір:1720*1720см Код ДК...×-
Вікно металопластикове розмір:1710*1710см,Вікно металопластикове розмір:1720*1720см Код ДК 021:2015 44221000-5 - Вікна, двері та супутні вироби
- ID: UA-2023-04-19-009605-a
- Дата створення : 19.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17533110
Комунальне підприємство "Козятинська центральна районна лікарня" Козятинської міської ради ЄДРПОУ: 35814729ДК 021:2015: 44221000-5 Вікна, двері та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металопластикова конструкція (Вікно 880*490), Металопластикова конструкція(Двері 880*2040)...×-
Металопластикова конструкція (Вікно 880*490), Металопластикова конструкція(Двері 880*2040),Металопластикова конструкція(Двері 980*2070) Код ДК 021:2015 44221000-5 - Вікна, двері та супутні вироби
- ID: UA-2023-02-14-003612-a
- Дата створення : 14.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16965366
Комунальне підприємство "Козятинська центральна районна лікарня" Козятинської міської ради ЄДРПОУ: 35814729ДК 021:2015: 44221000-5 Вікна, двері та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Склопакети Код ДК 021:2015 44221111-6 - Склопакети- ID: UA-2022-11-14-004293-a
- Дата створення : 14.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15858076
Комунальне підприємство "Козятинська центральна районна лікарня" Козятинської міської ради ЄДРПОУ: 35814729ДК 021:2015: 44221111-6 СклопакетиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 44221111-6 - Склопакети- ID: UA-2022-10-18-003596-a
- Дата створення : 18.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15603298
Комунальне підприємство "Козятинська центральна районна лікарня" Козятинської міської ради ЄДРПОУ: 35814729ДК 021:2015: 44221111-6 СклопакетиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вікна, двері та супутні вироби- ID: UA-2021-01-19-000516-b
- Дата створення : 19.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8172350
Комунальне підприємство "Козятинська центральна районна лікарня Козятинської районної Ради" ЄДРПОУ: 35814729ДК 021:2015: 44221000-5 Вікна, двері та супутні виробиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вікна,двері та супутні вироби- ID: UA-2018-06-05-000785-b
- Дата створення : 05.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2112567
Комунальне підприємство "Козятинська центральна районна лікарня Козятинської районної Ради" ЄДРПОУ: 35814729ДК 021:2015: 44221000-5 Вікна, двері та супутні виробиЗавершена -