• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби Металопластикові вікна та двері, алюмінієві двері (проведення заходів з енергозбереження )

Завершена

554 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 770.00 UAH
Номер: 4c312b6ff6594f11ba03420f2c7f6d12
Внутрішній номер закупівлі: 18338310
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-06-011234-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Козятинська центральна районна лікарня" Козятинської міської ради
Контактна особа: Кучер Ірина Петрівна +380631081398 dzo-irina@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 554 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.07.2023 16:03 - 11.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 06.07.2023 16:03 - 14.07.2023 00:00
Аукціон: 14.07.2023 11:10 - 14.07.2023 11:33
Період кваліфікації: 14.07.2023 11:33 - 19.07.2023 09:45
Період завантаження договору: 25.07.2023 00:00 - 04.08.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴554 000.00 Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби Металопластикові вікна та двері, алюмінієві двері (проведення заходів з енергозбереження )