-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вікна та двері
Тендер Prozorro UA-2025-12-09-021795-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД_", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.
Завершена
642 667.20
UAH з ПДВ
Номер:
f7e0f66d21104149b0ccfe5c97ce2adb
Внутрішній номер закупівлі:
27476993
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-09-021795-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОЗЯТИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35814729
-
Адреса:
22100, Україна, Вінницька область, місто Козятин, вул.Винниченка будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ілона Гаврилюк +380636604585 ilonahavryliuk@ukr.net https://kozyatyn.crl.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
642 667.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.12.2025 19:55 - 14.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2025 19:55 - 17.12.2025 01:00
Аукціон:
з 18.12.2025 15:22
Період кваліфікації:
17.12.2025 01:00 - 17.12.2025 21:15
Період завантаження договору:
23.12.2025 00:00 - 02.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴642 667.20 Вікна та двері