-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові вікна і двері.- ID: UA-2026-06-04-014268-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29444399
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "БОЖКОВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№16)" ЄДРПОУ: 08564268ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові вікна.- ID: UA-2026-04-13-001860-a
- Дата створення : 13.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28896741
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "БОЖКОВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№16)" ЄДРПОУ: 08564268ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дверне полотно 2 х 0,80. Лиштва ПВЧ 2,2м МДФ. Лиштва фігурна 500х2,2м.- ID: UA-2026-04-11-000479-a
- Дата створення : 11.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28894576
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "БОЖКОВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№16)" ЄДРПОУ: 08564268ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лиштва 10см Е 1п (Україна).- ID: UA-2026-04-09-012833-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28883486
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "БОЖКОВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№16)" ЄДРПОУ: 08564268ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дверний блок металевий.- ID: UA-2026-04-07-008131-a
- Дата створення : 07.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28848772
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "БОЖКОВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№16)" ЄДРПОУ: 08564268ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дверний блок металевий.- ID: UA-2026-04-07-007493-a
- Дата створення : 07.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28848125
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "БОЖКОВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№16)" ЄДРПОУ: 08564268ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дверне полотно 2 х 0,80 (Україна).Короб 6.4 х 160 (Україна). Лиштва 10см. Е 1п (Україна)- ID: UA-2026-03-27-011388-a
- Дата створення : 27.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28756504
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "БОЖКОВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№16)" ЄДРПОУ: 08564268ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поштова скринька №5 (01535) (Україна).- ID: UA-2026-02-06-000693-a
- Дата створення : 06.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28208331
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "БОЖКОВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№16)" ЄДРПОУ: 08564268ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові вікна і двері- ID: UA-2026-01-27-003951-a
- Дата створення : 27.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28068248
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "БОЖКОВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№16)" ЄДРПОУ: 08564268ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги відміненоТорги відмінено -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металопластикові вироби.- ID: UA-2025-11-12-000529-a
- Дата створення : 12.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27085894
Державна установа "Божковська виправна колонія (№16)" ЄДРПОУ: 08564268ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лиштва 10 см. Е 1п (Україна).- ID: UA-2025-08-25-000179-a
- Дата створення : 25.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26223064
Державна установа "Божковська виправна колонія (№16)" ЄДРПОУ: 08564268ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дверне полотно 2х0,80 (Україна).- ID: UA-2025-08-16-000296-a
- Дата створення : 16.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26158635
Державна установа "Божковська виправна колонія (№16)" ЄДРПОУ: 08564268ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Склопакети однокамерні для металопластикових виробів. Підвіконня 350 мм. біле. Металопласт...×-
Склопакети однокамерні для металопластикових виробів. Підвіконня 350 мм. біле. Металопластикові вироби. Ручка віконна для металопластикового вікна. Привід поворотний для вікна. Обмежувач для вікна (для провітрювання).
- ID: UA-2025-07-31-007240-a
- Дата створення : 31.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26021768
Державна установа "Божковська виправна колонія (№16)" ЄДРПОУ: 08564268ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Короб 6,4х80 (Україна). Дверне полотно 2х0,80 (Україна).- ID: UA-2025-02-09-000120-a
- Дата створення : 09.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24362494
Державна установа "Божковська виправна колонія (№16)" ЄДРПОУ: 08564268ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дверне полотно 2 х 0,80 (Україна)- ID: UA-2025-01-22-001510-a
- Дата створення : 22.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24122302
Державна установа "Божковська виправна колонія (№16)" ЄДРПОУ: 08564268ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -