• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Металопластикові вікна і двері.

Завершена

93 112.50 UAH з ПДВ
Номер: 03d24416f93447ab924def1e20ca911b
Внутрішній номер закупівлі: 29444399
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-04-014268-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "БОЖКОВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№16)"
Контактна особа: Станіслав Матвійчук +38066543798 vergalnatalia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 93 112.50 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.06.2026 19:48 - 10.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.06.2026 19:48 - 13.06.2026 19:45
Аукціон: з 15.06.2026 12:43
Період кваліфікації: 13.06.2026 19:45 - 16.06.2026 11:58
Період завантаження договору: 22.06.2026 00:00 - 02.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴93 112.50 Металопластикові вікна і двері.