-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бетонний набірний паркан (код за ЄЗС ДК 021:2015 44210000-5 Конструкції та їх частини)- ID: UA-2026-06-04-006619-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29436783
Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412751ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44210000-5 Конструкції та їх частини (Бетонний набірний паркан)- ID: UA-2026-03-20-003886-a
- Дата створення : 20.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28672777
Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412751ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44210000-5 Конструкції та їх частини (Бетонний набірний паркан)- ID: UA-2026-03-16-009838-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28616660
Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412751ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44210000-5 Конструкції та їх частини (Бетонний набірний паркан)- ID: UA-2026-03-16-009014-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28615834
Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412751ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44210000-5 Конструкції та їх частини (Бетонний набірний паркан)- ID: UA-2025-02-07-005248-a
- Дата створення : 07.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24351506
Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412751ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -