-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
З’єднувальні деталі для трубопроводів- ID: UA-2026-09-01-011963-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258758
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фітинги- ID: UA-2026-08-25-009701-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30187075
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба та фітинги- ID: UA-2026-08-25-008156-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30185552
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба Ø400 для питного водопостачання- ID: UA-2026-08-19-011844-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30135110
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби сталеві водогазопровідні і електрозварні та відводи- ID: UA-2026-08-18-013117-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30122970
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби сталеві безшовні- ID: UA-2026-08-18-012845-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30122702
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 6 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труба та фітинги- ID: UA-2026-08-10-012063-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30043342
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фітинги- ID: UA-2026-07-27-009887-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29920542
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
З’єднувальні деталі для трубопроводів- ID: UA-2026-06-30-004354-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29687523
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукав НВ ПВХ- ID: UA-2026-06-15-001544-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29531748
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Рукав НВ ПВХ- ID: UA-2026-05-28-006312-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29369826
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фітинги та фланці- ID: UA-2026-05-12-002674-a
- Дата створення : 12.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29189498
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вакуумний ПВХ шланг армований- ID: UA-2026-05-11-001598-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29173860
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби та фітинги- ID: UA-2026-04-16-012649-a
- Дата створення : 16.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28941498
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фітинги та фланці- ID: UA-2026-04-09-002221-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28872877
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -