-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба Ø400 для питного водопостачання
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-011844-a
Завершена
387 374.40
UAH з ПДВ
Номер:
50ed49e142d74439b3589b20cb2a2f14
Внутрішній номер закупівлі:
30135110
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-011844-a
Замовник:
КП ВУВКГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24388032
-
Адреса:
39803, Україна, Полтавська область, Горішні Плавні, Полтавська обл., місто Горішні Плавні, ВУЛ. ПОРТОВА, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Полякова Лілія Вадимівна 380977649046 l.poliakova@voda.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
387 374.40 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Труба Ø400 для питного водопостачання
Кількість
60 погонний метр
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КАЛУШПАЙПТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
46148239
-
Контактна особа:
Євген Якименко 0675705875
-
Адреса:
78267, Україна, Івано-Франківська область, с. Матеївці, Відродження 5
Ціна пропозиції
387 374.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.08.2026 16:33
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
f521d3a703414b57a96d048ebb7b9918
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-19-011844-a-a1
Постачальник:
ТОВ "КАЛУШПАЙПТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
46148239
-
Адреса:
78267, Україна, Івано-Франківська область, с. Матеївці, Відродження 5
Номер договору:
08/18-01/2026
Сума договору:
387 374.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
322 812.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Труба Ø400 для питного водопостачання: 6 456.24000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.08.2026 00:00 - 30.09.2026 00:00
Дата підписання:
18.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний