-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Портландцемент ПЦ ІІ/Б-К(Ш-В-П)-400Р-Н (CEM II/B-M(P-S-L) 32,5 R) IFCEM 25 кг згідно ДК 0...×-
Портландцемент ПЦ ІІ/Б-К(Ш-В-П)-400Р-Н (CEM II/B-M(P-S-L) 32,5 R) IFCEM 25 кг згідно ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали.
- ID: UA-2026-09-01-010478-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257297
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ,СПОРТУ, КУЛЬТУРИ,ТУРИЗМУ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ВЕСНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41292510ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Піна проф. 70л. згідно ДК 021:2015 – 44110000-4 «Конструкційні матеріали»- ID: UA-2026-08-27-006930-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30212966
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ,СПОРТУ, КУЛЬТУРИ,ТУРИЗМУ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ВЕСНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41292510ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цемент у мішках, одиниця виміру кг- ID: UA-2026-08-07-007548-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30025754
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ,СПОРТУ, КУЛЬТУРИ,ТУРИЗМУ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ВЕСНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41292510ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цемент у мішках, одиниця виміру кг- ID: UA-2026-07-31-001011-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29959042
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ,СПОРТУ, КУЛЬТУРИ,ТУРИЗМУ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ВЕСНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41292510ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме шлакоблок стінови...×-
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме шлакоблок стіновий згідно ДК 021:2015 44110000-4 «Конструкційні матеріали»
- ID: UA-2026-07-28-008116-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29930656
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ,СПОРТУ, КУЛЬТУРИ,ТУРИЗМУ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ВЕСНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41292510ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цемент у мішках, одиниця виміру тонна- ID: UA-2026-07-28-006848-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29929404
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ,СПОРТУ, КУЛЬТУРИ,ТУРИЗМУ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ВЕСНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41292510ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
клей цемент, цемент згідно ДК 021:2015 – 44110000-4 «Конструкційні матеріали»- ID: UA-2026-06-26-003899-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29661507
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ,СПОРТУ, КУЛЬТУРИ,ТУРИЗМУ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ВЕСНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41292510ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей цемент, цемент згідно ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-06-01-009360-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29397708
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ,СПОРТУ, КУЛЬТУРИ,ТУРИЗМУ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ВЕСНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41292510ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Клей для плитки; Цемент; Блоки газобетонні- ID: UA-2025-12-05-000400-a
- Дата створення : 05.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27412005
ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ,СПОРТУ,КУЛЬТУРИ,ТУРИЗМУ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ВЕСНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41292510ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Клей для плитки; Цемент; Блоки газобетонні- ID: UA-2025-12-01-010609-a
- Дата створення : 01.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27337357
ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ,СПОРТУ,КУЛЬТУРИ,ТУРИЗМУ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ВЕСНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41292510ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Шлакоблоки» згідно ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали- ID: UA-2025-11-26-001814-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27271108
ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ,СПОРТУ,КУЛЬТУРИ,ТУРИЗМУ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ВЕСНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41292510ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цемент, згідно ДК 021:2015:44110000-4 – Конструкційні матеріали- ID: UA-2025-11-04-001505-a
- Дата створення : 04.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26984127
ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ,СПОРТУ,КУЛЬТУРИ,ТУРИЗМУ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ВЕСНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41292510ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цемент (ДК 021:2015, код 44110000-4 Конструкційні матеріали)- ID: UA-2025-10-30-004807-a
- Дата створення : 30.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26944637
ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ,СПОРТУ,КУЛЬТУРИ,ТУРИЗМУ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ВЕСНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41292510ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Цемент мішок 25 кг.)- ID: UA-2025-10-14-005448-a
- Дата створення : 14.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26743596
ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ,СПОРТУ,КУЛЬТУРИ,ТУРИЗМУ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ВЕСНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41292510ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цемент ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали- ID: UA-2025-09-30-004307-a
- Дата створення : 30.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26595457
ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ,СПОРТУ,КУЛЬТУРИ,ТУРИЗМУ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ВЕСНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41292510ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -