-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Портландцемент ПЦ ІІ/Б-К(Ш-В-П)-400Р-Н (CEM II/B-M(P-S-L) 32,5 R) IFCEM 25 кг згідно ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали.
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010478-a
Завершена
38 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
29ce9c4884fe47508c57d586273c0a18
Внутрішній номер закупівлі:
30257297
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010478-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ,СПОРТУ, КУЛЬТУРИ,ТУРИЗМУ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ВЕСНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41292510
-
Адреса:
57134, Україна, Миколаївська область, Миколаївський р-н., селище Весняне, вул. Центральна, буд. 6-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Продан +380663251674 osvitazakupka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
38 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Портландцемент ПЦ ІІ/Б-К(Ш-В-П)-400Р-Н (CEM II/B-M(P-S-L) 32,5 R) IFCEM 25 кг згідно ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали.
Кількість
5 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Україна, Миколаївська область, с-ще Весняне Миколаївського району, вул. Центральна 6В
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЛЬФА ЛЮКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37351098
-
Адреса:
65058, Україна, Одеська область, місто Одеса, б.Французький будинок 22 корпус 2 приміщення 3
Ціна пропозиції
38 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:51
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1b8d3d71d62e4e789a80cfdb537ece8c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-010478-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЛЬФА ЛЮКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37351098
-
Адреса:
65058, Україна, Одеська область, місто Одеса, б.Французький будинок 22 корпус 2 приміщення 3
Номер договору:
609
Сума договору:
38 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
31 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
01.09.2026 16:49
Статус:
Підписаний