-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-08-14-010345-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30093813
КП Ічнянської міської ради "Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства" ЄДРПОУ: 03357895ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2025-12-15-019458-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27571295
КП Ічнянської міської ради "Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства" ЄДРПОУ: 03357895ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2025-06-24-002035-a
- Дата створення : 24.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25691293
КП Ічнянської міської ради "Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства" ЄДРПОУ: 03357895ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2024-11-19-015140-a
- Дата створення : 19.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23313857
КП Ічнянської міської ради "Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства" ЄДРПОУ: 03357895ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2024-10-23-001419-a
- Дата створення : 23.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22986287
КП Ічнянської міської ради "Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства" ЄДРПОУ: 03357895ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2024-10-21-011192-a
- Дата створення : 21.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22963406
КП Ічнянської міської ради "Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства" ЄДРПОУ: 03357895ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2024-10-21-002591-a
- Дата створення : 21.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22954840
КП Ічнянської міської ради "Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства" ЄДРПОУ: 03357895ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2024-07-17-008052-a
- Дата створення : 17.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22092249
КП Ічнянської міської ради "Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства" ЄДРПОУ: 03357895ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2024-07-17-003599-a
- Дата створення : 17.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22087777
КП Ічнянської міської ради "Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства" ЄДРПОУ: 03357895ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2024-05-24-001229-a
- Дата створення : 24.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21647676
КП Ічнянської міської ради "Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства" ЄДРПОУ: 03357895ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Cуміш асфальтобетонна гаряча дрібнозерниста, тип Б, марка І - «АСГ.Др.Щ.Б.НП.І.БНД 70/100...×-
Cуміш асфальтобетонна гаряча дрібнозерниста, тип Б, марка І - «АСГ.Др.Щ.Б.НП.І.БНД 70/100 – ДСТУ Б В.2.7-119:2011», бітум нафтовий дорожній БНД 70/100 – ДСТУ 4044:2019
- ID: UA-2023-10-12-009270-a
- Дата створення : 12.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19264119
КП Ічнянської міської ради "Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства" ЄДРПОУ: 03357895ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Cуміш асфальтобетонна гаряча дрібнозерниста, тип Б, марка І - «АСГ.Др.Щ.Б.НП.І.БНД 70/100...×-
Cуміш асфальтобетонна гаряча дрібнозерниста, тип Б, марка І - «АСГ.Др.Щ.Б.НП.І.БНД 70/100 – ДСТУ Б В.2.7-119:2011», бітум нафтовий дорожній БНД 70/100 – ДСТУ 4044:2019
- ID: UA-2023-10-03-000991-a
- Дата створення : 03.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19152722
КП Ічнянської міської ради "Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства" ЄДРПОУ: 03357895ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Cуміш асфальтобетонна гаряча дрібнозерниста, тип Б, марка І - «АСГ.Др.Щ.Б.НП.І.БНД 70/100...×-
Cуміш асфальтобетонна гаряча дрібнозерниста, тип Б, марка І - «АСГ.Др.Щ.Б.НП.І.БНД 70/100 – ДСТУ Б В.2.7-119:2011», бітум нафтовий дорожній БНД 70/100 – ДСТУ 4044:2019
- ID: UA-2023-04-18-004725-a
- Дата створення : 18.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17518161
КП Ічнянської міської ради "Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства" ЄДРПОУ: 03357895ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2023-03-30-001630-a
- Дата створення : 30.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17373103
КП Ічнянської міської ради "Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства" ЄДРПОУ: 03357895ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
цемент М-500 (25 кг)- ID: UA-2022-12-05-012971-a
- Дата створення : 05.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16102512
КП Ічнянської міської ради "Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства" ЄДРПОУ: 03357895ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -