-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання з водопідготовки- ID: UA-2026-08-31-005320-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238613
ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання з водопідготовки- ID: UA-2026-08-18-001068-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30110933
ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїКваліфікаціявід початку періоду пройшло 3 робочих дні
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонери- ID: UA-2026-06-18-006642-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29579747
ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонери- ID: UA-2026-06-18-004874-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29577982
ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонери- ID: UA-2023-06-01-002455-a
- Дата створення : 01.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17956770
ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -