-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г, філе сома с\м без шкіри (ДК 021:2015 15220000-6 Риба,...×-
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г, філе сома с\м без шкіри (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені),
- ID: UA-2026-01-21-001300-a
- Дата створення : 21.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27983704
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39561452ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Філе сома с\м без шкіри (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороже...×-
Філе сома с\м без шкіри (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)
- ID: UA-2025-12-04-015828-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27404751
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39561452ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Філе сома с\м без шкіри, тушка мінтая с\м (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше...×-
Філе сома с\м без шкіри, тушка мінтая с\м (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)
- ID: UA-2025-09-03-006185-a
- Дата створення : 03.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26315282
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39561452ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо...×-
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)
- ID: UA-2025-09-03-001852-a
- Дата створення : 03.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26310981
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39561452ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’яс...×-
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)
- ID: UA-2025-05-05-008862-a
- Дата створення : 05.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25196601
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39561452ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Філе сома с\м без шкіри, філе мінтая с\м без шкіри (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філ...×-
Філе сома с\м без шкіри, філе мінтая с\м без шкіри (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)
- ID: UA-2025-04-14-011311-a
- Дата створення : 14.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25012362
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39561452ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо...×-
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)
- ID: UA-2025-02-19-003036-a
- Дата створення : 19.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24474344
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39561452ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо...×-
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)
- ID: UA-2025-02-06-006919-a
- Дата створення : 06.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24336079
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39561452ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо...×-
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)
- ID: UA-2025-02-03-015043-a
- Дата створення : 03.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24290674
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39561452ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г; Філе мінтая с/м, з шкірою, 200-300г; Філе сома с/м, б...×-
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г; Філе мінтая с/м, з шкірою, 200-300г; Філе сома с/м, без шкіри, 500г+ (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)
- ID: UA-2025-01-03-006758-a
- Дата створення : 03.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23938611
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39561452ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо...×-
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)
- ID: UA-2024-10-28-008669-a
- Дата створення : 28.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23044769
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39561452ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо...×-
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)
- ID: UA-2024-10-07-012248-a
- Дата створення : 07.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22812761
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39561452ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо...×-
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)
- ID: UA-2024-09-24-013104-a
- Дата створення : 24.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22690350
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39561452ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г, Мінтай с/м, тушка без голови, 250-500г, Філе сома с/м...×-
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г, Мінтай с/м, тушка без голови, 250-500г, Філе сома с/м, без шкіри, 500г+ (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені)
- ID: UA-2024-09-04-001932-a
- Дата створення : 04.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22479591
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39561452ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г, Мінтай с/м, тушка без голови, 250-500г, Філе сома с/м...×-
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г, Мінтай с/м, тушка без голови, 250-500г, Філе сома с/м, без шкіри, 500г+ (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)
- ID: UA-2024-08-13-010751-a
- Дата створення : 13.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22304639
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39561452ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіТорги не відбулисяТорги не відбулися -